Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadtam a jelentkezésemet egy...

Beadtam a jelentkezésemet egy munkahelyre,de időközben elbizonytalanyodtam jól járnék e vele,más is volt már így?

Figyelt kérdés
Több helyről hallotam hogy igazából nem hosszútávra keresnek embert,nem tudom érdemes e otthagyni a mostani munkámat így
dec. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még csak jelentkeztél. LEhet, hogy interjúra sem hívnak be, szóval felesleges túlgondolni még.
dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
A puding próbája az evés.
dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit egyszer végigjátszottam. Már interjúra sem volt kedvem elmenni, de elmentem (nem rögtön hívtak, kb. egy év után, hogy beadtam, de az is igaz, hogy amikor beadtam, akkor nem hirdettek állást, multi). Szóval behívtak, elmentem, ha már... Akkor sem volt igazán szimpatikus maga a hely, amikor ott voltam. De úgy voltam, hogy úgysem vesznek fel (elég szép bért lengettek meg). Hát erre felvettek. Még mindig mondhattam volna, hogy mégsem megyek, de mentem. Végül megbántam, szar egy fél év volt az életemben.

Nincs belőle tanulság, csak annyi, hogy figyelj azért a megérzéseidre, nem véletlenül vannak azok.

dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is elbizonytalanodom minden ilyen helyzetnél. Utálok felmondani, nagyon kínos, mert úgy csinálnak, mintha most tönkretettem volna a céget. Aztán még legyek ott egy hónapot így, hogy utálnak. Ezt az egészet csak azzal lehet megúszni, ha a helyeden maradsz, dehát nem véletlenül mondasz fel. Én jelentkeztem most egy teljesen más jellegű munkára, mint eddig. Nem az a tipikus H-P 8-16 munkarendű és nem irodai, mint amilyet eddig végeztem. Felvettek és vár rám a felmondás. Nagyon parázok és bizonytalan vagyok, hogy jó döntést hoztam e. De innen már nagyon rég el akarok jönni, szeptember óta keresek másik állást. Úgyhogy valszeg jó döntést hoztam :)
dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán, persze, főleg ha új infót kapták azóta.
dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha eléd teszik a szerződést, akkor kezdhetsz ezen agonizálni, addig felesleges
dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!