Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az rajtam kívül, aki...

Ki az rajtam kívül, aki szintén nem kapott bónuszt?

Figyelt kérdés
Legalább szaloncukor volt helyette?
dec. 19. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem kaptam, de csak mert új vagyok a helyen. Volt szaloncukor meg egy rakat szar édesség.
dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam, de szerintem fogok, csak a munkaadóimnak valami mentális baja van, élvezik ha szivathatják a dolgozókat. Érted, mindjárt karácsony, és az ember nem tudja mit vehet meg, mit nem, mert nem tudjuk kapunk-e egyáltalán valamit, ha igen akkor mennyit.. mindig szokott lenni prémium, ezért gondolom lesz most is, de egy szót nem képesek mondani róla.. azért pár nappal előtte már vásárolna az ember..
dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan alapból nincs.

Kaptam egy szemmel látható emelést, meg egy kötött sapkát, én elégedett vagyok :)

dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam még, gondolom majd ezután osszák még. Elvégre pentekig dolgozunk..
dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon örülhetsz annak is,ha normális bért kapsz.
dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Mert nem dolgozom jelenleg. De amúgy a bónusz azért bónusz, hogy nem várt bevétel, nem? Én mindig nélküle tervezek, aztán ha kapok, akkor örülök neki. De nem költöm el előre fejben.
dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam. Viszont határozatlanná tették az eddig mindig határozott idejű szerződésemet. A bónuszt nem szabad várni. Nem szabad előre tervezni vele, pláne nem fejben előre elkölteni. Úgy kell tekinteni mint talált pénzt, ha tetszik, égből pottyant pénzt, és akkor nem ér csalódás.
dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A mostani munkahelyemen nincs bónusz, sose volt. Nincs se szaloncukor, se ajándék, se semmilyen hasonló parasztvakítás.

Nem is kell, mert korrekt, bőven átlagon felüli fizetést adnak, meg rugalmasságot, nekem ezek fontosabbak.

dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam bónuszt, se karácsonyi csomagot, tavaly mindenki kapott 13. havit, idén senki semmit.
dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 qborka ***** válasza:
100%

Nem, nem kaptam bónuszt, sem karácsonyi ajándékot. Céges vacsora volt, ahová nem mentem el.

(Angol hátterű multinacionális IT Cég)

dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!