Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Házas férfiak szintén házas...

Házas férfiak szintén házas kolleginának szoktak bókolni csupán kedvességből, totál hátsó szándék nélkül, ráadásul többször is?

Figyelt kérdés
Ne nagy dolgokra gondoljatok,csak sima jól nézel ki, csinos vagy, és szép vagy(ez inkább 3.személyben fordul elő, vagyis úgy hogy velünk van még vki és úgy mondja, hogy a szép lány vagy ilyesmi..)
2023. jún. 24. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2023. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért de?
2023. jún. 24. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2023. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakulnak meg az esküvő után, szóval előfordul. Én nőként is van, hogy megjegyzem, hogy xy milyen szép, pedig nem akarok semmit tőle. Amúgy a fiatal házas férfiak inkább kattognak ezen, pl az egyik férfi kollégám most nősült, egyik reggel mondtam neki, hogy milyen jó illata van, erre letolt, hogy házas pasinak ilyet nem mondunk. Rendesen meg volt sértődve. :D Azért vicces, mert amúgy a talpam se nyalhatná le, szóval simán kedves akartam lenni vele.
2023. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Amit nekem bókolnak, az mind hátsó szándékkal teli, mert én nyomom az engedélygombot. Mi másért lennék mindig-mindig csinos?
2023. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ami szép az szép és ez még nem a nyomulás kategória, - nem lehet tőle gyerekünk sem. Persze a bók után lendületesen tovább is illik lépni, - pontosan azért, hogy ezzel jelezzük, nem óhajtunk semmit az illető hölgytől.

Lehet képmutató módon viselkedni, de igen is jól esik a nőknek, hogy időközönként "észreveszik" őket. Mértékkel, tapintattal, félre nem érthető módon.

2023. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy akarna vmit,mert alapból nagyon közvetlen mindenkivel.De nem nagyomn szoktak, (legalábbis én még nem tapasztaltam) nős férfiak így bókolni, tetzseni tetszhet nekik más nő,de ezt nem muszáj szóban is kimondani szerintem, így van esély összezavarni másokat,na meg pletykaalapot adni
2023. jún. 24. 16:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenki azt gondol, amit akar! -Szerencsére nem létezik még - egyenlőre - gondolatrendőrség! Aki elhatározta magában, hogy össze fog téged boronálni valakivel, az úgy is megtalálja erre a "tudományos végkövetkeztetést".
2023. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Előfordulhat
2023. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kéne, mert egyből beindul a pletykagyár...
2023. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!