Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be van dugulva az orrom...

Be van dugulva az orrom (allergia miatt), visszatérő problémám. Ma reggel az éjszakás kollegám visszajött egy COVID tesztel, hogy csináljam meg azonnal. Nekem ez rosszul esett tőle. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
dec. 20. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Adj neki egy AIDS tesztet holnap.
dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért amúgy hogy reagáltál?
dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy "csak akkor ha a garatból kell venni a mintát, mert én az orromba nem dugok semmit!"
dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

#2:

Sehogy nem reagált, ült bambán, nagyra nyitott szemekkel. Különben nem írta volna ki a kérdést.

dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utólag már mindegy, elmúlt a pillanat. Akkor és ott kellett volna lereagálni. Idegenek utólagos véleményével mit kezdesz?
dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Ne finomkodj vele, küldd el a halál faxába az ilyen suttyót, ha nem érzi hol a határa annak hogy a pánikbetegségét mennyire tolerálja még a környezete. Nálunk is van az irodában egy ilyen hipochoder pöcs, aki folyamatosan feszkózott az elmúlt 3 évben hol a téli ablaknyitogatásokkal, hol azzal hogy azonnal álljunk át távmunkára, mert "jön a következő hullám!"
dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Megmondtam volna neki még csak az hiányzik az allergiától szétirritált nyálkahártyámnak hogy egy ilyen etilén oxidos szarral dörzsölgesség.
dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Kolléga nem rendelheti el, főnök igen. Te hogy reagáltál?
dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Munkaköröm miatt kötelező nekem a rendszeres COVID teszt; egyetlen tünetem, hogy be van dugulva az orrom, és pozitív lett...
dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs joga hozza. Kuldd el az anyjaba.
dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!