Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely/szakma...

Van olyan munkahely/szakma manapság amiből "jóvanazúgy" mentalitással is meg tudnék élni?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, nagyon kifele áll a szénám a jelenlegi munkahelyen úgy, hogy - bár van diplomám - de soha nem tudtam kamatoztatni és szaktudást szerezni (irodai csicskamunka). Leépítések lesznek és vszeg kirúgnak (főleg, hogy mostanában nehezen tudok teljesíteni) így munkanélküliként fogom magamat találni úgy hogy lényegében semmihez nem értek (fizikálisan gyenge és beteges vagyok, szaktudásom meg nincs).


Nos, engem sosem érdekelt a karrierépítés, sosem voltam motivált és nyilván teljesíteni kellene a jövőben is és fejlődni meg szeretni amit csinálok beleéléssel és elhivatottsággal, de engem egy szakma se érdekel.


Ezért 30 felett szeretnék kitanulni olyan szakmát vagy munkahelyet keresni ami "jóvanazúgy" felfogással is dolgozható - vagyis nem kell fejleszteni magam hanem elég csak letelnie a munkaidőnek - és meg is tudok belőle élni (nettó 200-250 már jó, mert mamahotelben élek és egyelőre van 40 ezrem havonta államkötvényből).



dec. 23. 11:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%
Az a baj ebben az országban mindenki ilyen munkát akar és ezekért a szar helyekért is rugdossák egymást. Amúgy ha beszélsz angolul akkor Írországot javaslom, ott könnyebben találsz mindig valami light-os melót és nem kell 250-ből vegetálnod, én is ezt csinálom nem a levegőbe beszélek, 2 hónapot töltök itthon akkor abszolút semmit nem csinálok, a többit kinnt de ott sem szakadok meg.
dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Vasipari segédmunkás. 250-et simán megkapnak bárhol és nem dolgozzák magukat halálra. Minőségben csak egy nagyon minimálisat kell hozni. Klasszik ilyen munka, amit leírsz.
dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
Keresd a versenyszektoron kívüli munkalehetőségeket, az állami, önkormányzati cégeket.
dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
Szakmunkás ne legyél mert munkád sem lesz. Egymás fejét, veséjét rugdossák le most itthon csak hogy kapjanak valami rabszolga munkát.
dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
Call center, ha tudod kezelni az emberekkel való kommunikáció okozta stresszt.
dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
#5 a call centeresnek tolni kell a munkát ezerrel. Emberünk nyugis helyet akar.
dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
6, egy bejövő ügyfélszolgálatos vonalon azért nem akkora a hajtás, mintha sales-ezni kéne, mondjuk tény, hogy kevés a csak bejövős.
dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Itthon olyat nem kapsz, nyugis helyekre is a szar pénzért protekcióval kerül be valaki csókos.

Egy van talán, közmunka, ha mellette valamiből tudsz pénzt okoskodni csak úgy különben éhen döglesz.

dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Ezért könnyű manapság előre jutni. 10%al több munka és a dolgozók 98%a le van körözve
dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Éjjeliőr.
dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!