Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kértem új vagyonőr igazolvá...

Ha kértem új vagyonőr igazolványt és végzésben írták, hogy engedélyezték, akkor meg is jön két héten belül? Az árát nem fizettem még ki, mert nem dobtak fel olyan ablakot az oldalon... azt utólag kell?

Figyelt kérdés
dec. 24. 06:19
 1/5 A kérdező kommentje:
bankkártyás fizetést választottam de nem tudom mikor kell kifizetni
dec. 24. 06:20
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Fizetni egyből igénylésnél kell, amíg nem fizetsz nem jön meg. Én csekken fizettem 2,5 éve/A rendőrségről átmentem a postára, es bemutattam a csekket/, és egy hónap volt mire megjött. Rokonomnak 2 hónap volt mire lepostázták, pedig ő fizetett a helyszínen kártyával. Két hét alatt általában soha nem jön meg.
dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nekem nem jött fel ablak a fizetésről és azt se írták, hogy mikor kell fizetni.

Illetve a végzésben ezt írja:

Az eljárás során felmerült költség, az eljárás igazgatási szolgáltatási díja (6.900 Ft), az ügyfél által

a ...megyei Rendőrfőkapitányság előirányzat felhasználási

keretszámlájára befizetésre került.

dec. 25. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a rendőrséget majd ha nem lesz ünnep. Én is jártam hasonlóképpen, csak én fegyervizsgánál, mikor jelentkeztem rajtuk keresztül. Én sem tudtam fizetni. Zaklatnom kellett őket.
dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na most kifizettem, de amúgy zseniális hogy úgy tettem le a vizsgát hogy pont ünnepek utánra pár nappal esik az időszak, hogy kéne a különbözeti is meg az igazolvány és ilyenkor nem dolgozik semelyik
dec. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!