Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek volt igaza ez esetben?

Kinek volt igaza ez esetben?

Figyelt kérdés
Diákként őr voltam egy irodaházban. Volt a sarkon egy parkolóhely, ahová mindig beálltak idegenek, és őket el kellett küldeni, a saját érdekükben. Egyszer egy fickó, egy "VALAKI", elkezdett kioktatni, hogy ő XY, és ez meg az, és ott parkol ahol akar, én meg ki leszek rúgatva, bla, bla, bla,..., miután ennyit kértem tőle: "Kérem ne parkoljon ide!" Ez után nem szóltam neki. Hagytam ott parkolni. Fér órán belül berontott őrjöngve, hogy a kocsija kerékbilincset kapott, és meg is húzták. Én meg nem értettem, ha szóltam, hogy "Kérem ne parkoljon ide!", az miért nem volt elég neki? És miért is kellett volna elmagyaráznom, hogy az a hely a rendőr és NAV kocsiké, meg ki is lóg, így hozzá fog érni az automata kapu az egész oldalához.

nov. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Neked!

Miért nem volt neki annyi elég, hogy megkérted, ne álljon oda.

Nekem szólsz, hogy nem állhatok oda, akkor arrébb megyek.

Most legalább visszavesz az arcából, és hallgat a szép szóra. Bár az ilyenek nem változnak.

nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ezeket el kellett volna mondanod neki. Attól függetlenül nyilván így járt. De ha tényleg akkora ember, úgyis repülsz
nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Belehaltál volna, ha elmondod, hogy a saját érdekében ne parkoljon oda ezért meg azért?
nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.


"Kérem ne parkoljon ide!", ezt mondtam. Ebben mi az, ami nem érthető? Ráadásul láthatta a formaruhát, tudta, hogy őr vagyok, azaz illetékes.

nov. 3. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kerdes az, h a "kerem, ne parkoljon ide" felszolitas utan elhangzott-e a miert. Mert ha nem akarta tudni a tiltas okat, mint egy atlag halando, hanen egybol verte magat, h az atyauristan f.szat tisztelhetjuk benne es ez meg ez lesz, akkor megerdemelte, a tiszteletlenseg nem megengedheto. S ez esetben te csak engedted az o akaratat ervenyesulni. Ott parkolt.
nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked.
nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3

- Nem számít! Te lenni balkezes! Én várni ütés jobbról.

- Nem lehet minden pofon mellé egy forgalmi rendőrt állítani.

nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!