Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet szokni az ülve alvást?

Meg lehet szokni az ülve alvást?

Figyelt kérdés
24 órás szolgálatban vagyok ahol este lehet aludni, de eddig még nem jöttem rá ülve ez hogy sajátítható el, ötletek/praktikák/tapasztalatok?

2023. jún. 10. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ülve aludni, de nagyon rosszul vagyok utána általában. Nem igazán jó dolog.
2023. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Normális irodaszék kell. Dolgoztam olyan helyen, ahol voltak minőségi, 24 órás munkára tervezett irodaszékeink, dönthető háttámla, csúsztatható, billenthető ülés... Munkaközi szünetekben remek szundikat nyomtunk ott, nem egészen fekve, de széket megdöntve. Azóta is arról álmodozom, hogy itthonra is olyat veszek, mert a 24 órás tervezettség miatt baromi kényelmes volt. :)
2023. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha szolgálatban vagy, akkor nincs alvás. 1 napot ki lehet bírni simán.
2023. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Igen nekem is olyan volt első alkalommal, és kicsit szar élmény volt🤣


#2 Na az ami nincs, de el kéne az fix. Annyira jó volt tényleg?


#3 Törvényileg is van pihenő, és a munkáltató is engedélyezi. Minek legyek fent 24 órát, és utána aludjak otthon végig majd egy napot?

2023. jún. 10. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Kicsaptak tegnap a szállásomròl, ahol eddig voltam. Azòta lassan 48 órája az autòmban vagyok, és őrzök a telepen. Mivel nincs hova mennem így marad ez.

Volt olyan, hogy 8 napot voltam zsinòrban autóban, ott ettem, ittam, aludtam, őriztem. Sok munkahely meg is követeli a folyamatos 24-et autóból. Építkezés őrzéseknèl ez elég gyakori, pláne ha kevés az ember is.

Szóval igen, meg lehet szokni. Ilyen a vagyonőr élet.

2023. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos 24=Mindennap 24 órás szolgálat addig, amíg a főnök azt nem mondja, hogy kimehetsz boltba, vagy haza mehetsz.

Amúgy 24 órában jár a pihenő. A sok birka miatt, akik nem ismerik az MT-t azok miatt merik megcsinálni a munkáltatòk, hogy nincs pihenő, nincs 24 órás szék, nincs őrbòdè, nincs áram, stb. Én most pont ilyen helyen vagyok. Még áram sincs, csak a kocsim.

2023. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én régen suliban aludtam ülve, de akkor ráborult a fejem a padra
2023. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez hosszu ido kellene, egyszeruen nem megy. Kiveve ha ugy ulok, hogy a fejem oldaliranyban lehajthatom. De ahhoz mar pad kell.
2023. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet ülve aludni. Refluxos vagyok, szóval sokat próbáltam. Esélytelen.


Ismerősi körömben van hozzád hasonló munkakörben dolgozó. Ott közösen vettek egy összehajtható kiságyat,amin el szoktak szenderedni éjszaka.

2023. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Hullampapir vagy jogamatrac . Telikabatot rateritve jo puha. Tudsz a foldon aludni.

Vegyel egy babat a szekbe . Olyan ,mintha te ulnel ott.

2023. jún. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!