Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van Magyarországon gyárban...

Van Magyarországon gyárban vagy bármilyen üzemben külföldi kollégád? hogyan kommunikáltok?

Figyelt kérdés

Lehet hallani hogy egyre több helyre vesznek fel vendégmunkásokat. Néztem egy videot ahol egy logisztikai központban forgattak és tele volt mindenféle európán kivüli vendégmunkással.


A magyar szalagmunkások nem beszélnek nyelveket általában és ezek a filippino, arab, indiai munkások sem tudnak magyarul. Hogyan megy a dolgozok közti kommunikáció?

Személyes tapasztalatok érdekelnek első sorban vagy olyan aki első kézből informálodott egy ismerőstől aki ilyen helyen dolgozik.


dec. 24. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rövid időt dolgoztam gyárban 2020-ban. Beraktak 3 ukrán srác mellé. A csoportvezető beszélt ukránul és ő tolmácsolt ha ott volt. De nem sokszor volt ott.

Meg is untam egy hónap alatt.

dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ukránok vannak, velük tolmáccsal kommunikálok.

vannak filippínók, ők tudnak angolul és én is, így velük tudok beszélni. bár még filippínó tolmács nincs.

dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!