Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hybrid-esként, remote-osként...

Hybrid-esként, remote-osként "ingázók", Ti hogyan kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Az ingázást azért tettem idézőjelbe, mert szerintem onnantól hogy nem kell mindennap bejárni, magánügy, hogy ki, honnan, hogyan oldja meg az irodai napokat.

A mostani munkahelyemen, kopp-kopp, nem tapasztalok hasonlót, maximum erre utaló jeleket.

Hogy mire gondolok? Az előző helyemen pl. úgy néztek rám mintha a Holdról jönnék, amikor első nap elmondtam, hogy azon a heti max 1 irodai napon egy másik városból fogok érkezni. Aztán minden egyrs irodai reggelen az elhaló hangon, elkerekedett szemmel, lebiggyesztett ajakkal feltett kérdés: "hánykor indultál?"

Mintha annyival hosszabb lenne az út autópályán X városból Y kerületbe mint a széteső HÉV-en meg még plusz 2 átszállással a Z kerületből.

Persze a csapat normálisabb fele nem bombázott ezekkel, csak pechemre én a nem-normális felével dolgoztam többet együtt.

Hogyan lehet ezt elkerülni, normálisan kezelni?

Elsősorban nem frappáns visszaszólások érdekelnek (de nyílván, az is jöhet) hanem valamilyen alap attitűdre.

Ami elsőre eszembe jutna, hogy egy km-ben jóval közelebbi albérletet bekamuzok ilyen esetben.


dec. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente többször bejárok másik megyéből Budapestre évek óta, de nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Fel sem merül a kérdés, hogy honnan járok be dolgozni. Szerintem ez valami kivétel lehetett az előző helyen, hogy rá voltak fókuszálva az utazás/ingázás kérdésére.


Nem kell kamuzni albérletet, az komolytalan lenne, egyszerűen ne foglalkozz mások véleményével.

dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mit kell kezelni egy egyszerű kérdésen?
dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem fura, én Debrecenből járok fel a fővárosba, egyik kollégám Székesfehérvárról, a másik Miskolcról. Havi 1 alkalom, megoldható. Nem is értem, mit kell ezen fennakadni.
dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-3: Szuper, köszi, ez is megerősít ebben hogy amazok voltak a hülyék.

2: Folyamatosan azt éreztem, mintha be akarnának húzni a csőbe, belém akarnák szuggerálni hogy ez nekem rossz. Egy idő után, kb. a 100-ik ilyennél, amikor ki volt emelve hogy "van aki MESSZIRŐL jár be", már kicsit idegesítő tud lenni. Az első pár hónapban persze, lepergett rólam is.

Jöhet még tapasztalat :)

dec. 27. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg hogy fél 7-kor. Az teljesen átlagos. Később meg pláne.
dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6-7-re már nem tudnak mit lőni, ők is olyankor indulnak a peremkerületekből. Nem tudom mire számítanak, 3:00-kor megetetem a disznókat aztán irány az első busz?!
dec. 27. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
6 :DD
dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!