Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tudnék stabilan havi...

Mivel tudnék stabilan havi kb. 120 ezret keresni, ami kötetlen (lehetőleg remote) munka?

Figyelt kérdés

Multinál dolgoztam, kiégtem, ott kellett hagynom. Egyszerűen nem bírtam, de amúgy se nagyon működik nálam az irodai munka. Jelenleg mentálisan elég rosszul vagyok, gyógyszert szedek, terápiára kell járnom. Most nem jön szóba a "rendes munka"; a terápiára és a minimális önfenntartásra kell a pénz. Összesen kb havi 120 ezerből tudom fedezni a terápiát és a kaját (lakhatásommal nincs gond szerencsére).


Fontos, hogy csak úgy tudok terápiára járni, hogy délelőtti időpontban, de eleve nem tudnék most "rendes" munkában dolgozni. Közgáz diplomával és angol + német felsőfokúval rendelkezem. A nyelvtanítás jöhetne szóba (csináltam már korábban), ami időpont szempontjából is ideális lenne, de nem tudok hirtelen leakasztani ennyi tanítványt.


Valami netes távmunka kéne, mimimálbérért, hogy fenntartsam magam (tartalékom van, de nem tart örökké). Van erre valakinek javaslata?


(A mumaknélküli segélyhez tervezem folyamodni, de ahhoz kell egy kis idő, mire elintézem).


nov. 29. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Onlyfans
nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Multiknál érdemes próbálkozni, sok olyan pozíciójuk van ami otthonról is végezhető.
nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Onlyfans is multi és totál otthonról végezhető.
nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
Melyik megyeben keresel.?
nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
IBM-nél próbálkozz be, a próbaidőt lehet végig kell csinálnod, de szerintem utána kérhetsz munkaidőkedvezményt (heti 2 nap bejárás van alapból általában).
nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem a remote-ban kell kedvezmény, hanem munkaidőben - napi 4 órát tudnék vállalni.
nov. 30. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Igen, arra is kérhető kedvezmény. Általában kisgyerekes anyukák igénylik, nekik gondolkodás nélkül megadják. Szerintem másnak is adnak, nagyon munkavállalóbarát cég.
nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hat ilyen paraméterekkel max a mekibe vesznek fel, de ott legalább van részmunka lehetőség is.


Amúgy neked nem terápia kéne, hanem szülői nevelés a.k.a egy kiadós verés, és akkor utána majd nem lenne büdös neked a munka, de nehogy megfogad a tanácsomat! inkább égesd az amúgy is kevés pénzed hülyeségre, úgyse fog semmi változni tőle.

nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Esetleg még it tesztelő melókat nézhetnél, az it szektor elég rugalmas, vagy help deskes melókra keress rá.


Mondjuk a full remote ott is nehéz főleg kezdőként.

nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne akarjunk már minden random emberből IT-st csinálni könyörgöm! Ha nem érdekel a dolog nem leszel jó benne és munkád sem lesz, ez nem egy árutöltő, hogy a nincs más beugrok aztán húzom az igát.
nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!