Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Mennyi esélyem van arra, hogy gépbeállító legyek?

Figyelt kérdés
Van gépészeti és gépszerelői tapasztalatom, viszont a nehéziparból, ráadásul sosem dolgoztam gépbeállítóként. Egy egyszerű konvejoros csomagológép gépbeállítója szeretnék lenni.

dec. 29. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Jajjjj!Sok volt este a sör vagy mizu?
dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gépbelállítók se úgy születnek, hogy a köldökzsinórból nyerték a gépbeállítói tudást. Tanultak, figyeltek. Gyárban dolgoztam, sokan kapaszkodtak fel a sor mellől gépbeállítónak. Elsőkörben a részlegvezetőddel beszélj. Nem a zajos gyárban, hanem fogadjon az irodájában normális körülmények közt. Add elő az ambícióidat és kész.
dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es! Ma még józan vagyok, de holnap már nem biztos 😁
dec. 29. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg jól nyalni.
dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

végzettséged?

egyébként meg cége válogatja, tapasztalatod van műszaki téren akkor előnnyel indulsz

nálunk biztos nyerő lennél és talpat is csókolnának, mert olyan analfabétákat vesznek fel hogy úristen.

dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Számítógépes rendszerkarbantartò szakmával nőként fel akartak venni ebbe a munkakörbe több helyre is(Jabil,Marklin, stb). Betanítanak nyilván.

Én nem mentem, mert közben találtam jobb állást.

Nem nagy dolog amúgy. 8 általánosos emberek szokták végezni sok helyen.

dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!