Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy átlagos asztalos alkalmazo...

Egy átlagos asztalos alkalmazott 500 bruttót keres, ez ugye kb 350netto, hogyan lehet ebből ma budapesten kijönni?

Figyelt kérdés

jan. 3. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy sokkal többet keres.
jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy sem lehet.
jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ki lehet mert én is kijövök, pusztán érdekelnének mások költségvetései is…
jan. 3. 16:14
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy nem albérletetben élsz és nincs hiteled.
jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Albérletben élek.
jan. 3. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Albi 100 körül. Nyilván nem metróvonalon hanem pl kőbányán kis garzonban, ott simán találsz 80-100ért tök okés albérletet. Csakhát az elhlyezkedése gagyi, ami miatt többet kel utazni. Bár egy asztalos vszeg pont nem a belvárosban dolgozik, szóval még jó is lehet.


Rezsi+elfőzietések+bérlet 50k


Kaja 150. Nyilván alapvetően főzés alapú, de ebbe az árba amúgy simán belefér egy-egy hambizás vagy görbe este.


maradt 50k egyebekre.


nyilván nem az az összeg amiből jövőre saját házat veszel, de simán megoldható az élet.

jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ebből úgy jössz ki, hogy "ki jössz", tehát hónap végén nem marad,ed nincs habzsi-dőzsi.
jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Sajnos rengeteg Magyar él ekkora fizuból. Ki lehet, inkább extra kiadások a gond, fogorvos, nyaralás, autó javítás, ilyenek amik sok pénzbe kerülnek. Én 1 gyerekkel, aki fizetős iskolába jár kijövök,autóval, igaz félre nem tudok tenni semmit.
jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szűkösen...?


Hát, figyi, nekem a nevemen van a téglalakásunk. Kicsike, olcsó fenntartású, régi gázkonvektoros fűtéssel. Szinte egész nap megy, kint hideg van, mégsincs 15 ezer a fűtés. Mekiben dolgozok 8 órában, jelenleg egyedül tartom el mindkettőnket apám eü baja miatt, és nem mondanám, hogy nyomorban élünk.


Szívem szerint elköltöznék, de olyan árak vannak, hogy az nem lenne élet, nem érné meg, nem maradna semmim a pénzemből, míg most 40 ezret arra szánhatok, amire szeretnék, akár félre is rakhatom. Ez az étel, tisztálkodószerek, itthonra szükséges dolgokon felüli összeg. Én őszintén nem tudom, mennyit keresnek az egyedül élők, mennyit tudnak magukra költeni, de szerintem keveset, vagy ha mégis sikerül, azt úgy teszik, hogy a belüket kidolgozzák 10-12 órás műszakban, mert kénytelenek.


Az sem mindegy, hol és mekkora lakásba költöznél. Sajnos a putri helyekért is könnyen elkérnek rengeteg pénzt. Ha mondjuk véletlenül az országházra + Dunára néző kilátás van, az épület össze is dőlhet, lehet gané, az ára fellegekben jár. Kerület sem mindegy, de az sem, hogy 10 percet, 30 percet, 40 percet, 1 órát, másfelet, két órát vagy többet kéne onnan a munkahelyedre meg vissza megtenni.


Az sem mindegy, mit szeretnél enni. A kenyér és vegetaleves is étel, de mennyivel jobb egy pörkölt, főzelék, palacsinta, húsleves. Amik meg ennél is jobbak, azokért fizethetsz jócskán többet. Ha rákra és tengergyümölcseire van igényed, a gatyádat ott hagyod és éhen halsz.

jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Valaki neetto havi 200 ezerből 4 gyerekkel kijön. Ne mondd már, hogy majdnem ezer euróból képtelen vagy kijönni. Albi 150 kaja 150 marad 50 ezer milliardosnak lenni. Muszáj olyanokba fektetned, amik oriasi kockazattal birnak.
jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!