Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz kihagyni a céges évzárót?

Gáz kihagyni a céges évzárót?

Figyelt kérdés

Korábbi években résztvettem ezeken, de mivel nem kifejezetten kedvelem a munkatársaim nagyrészét, a kétszínű bájcsevegést meg még annyira se, így jobb szeretem a munkaidőre korlátozni a kapcsolatot velük. Plusz ugye dolgozni járok oda, nem barátkozni.


A bulit nem illették kötelező jelzővel, azt se kérdezték ki megy, ki nem.



jan. 5. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kedveled a munkatátsaid és nem érzed jól magad velük, akkor ne menj. Ne cselekedj saját magad ellen, csak azért, mert lehet, hogy valaki szerint ez "gáz"

Ne élj mások elvárásai szerint

jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem érzed jól magad a buliban, akkor amúgy se lennél valószínűleg olyan társaság ott, hogy sokan hiányolnának.

A többieknek is el kell fogadnia, hogy téged ez nem érdekel, nem szívesen vennél. Minden munkahelyen vannak ilyen emberek, szerintem senkit nem lep meg, legfeljebb nem értik meg. Lehet, hogy páran bunkóságnak is értékelik az ilyesmit. És akkor mi van?

Maximum a főnökömmel beszélném meg ezt, hogy ha nem veszik rossz néven, nem mennék. Persze ennek az egésznek csapatépítő szerepe volna, pont azért, hogy jobban érezzétek magatokat, közelebb kerüljetek egymáshoz. Tehát nem részt venni rajta szembe megy kicsit a szándékkal.

Nehéz kérdés. Átérzem, mert voltam már hasonló helyzetben az előző munkahelyemen. A kollégák nagy részéért egyáltalán nem rajongtam különösebben, ráadásul én voltam a legfiatalabb, úgyhogy ha valakit csesztetni kellett, akkor is engem találtak meg leghamarabb.

De én mégsem hagytam volna ki ezeket. Egyrészt tanultam belőle, másrészt meg érezhetően tényleg közelebb hozott minket. Más együtt dolgozni valakivel, mindig ugyanabban a szituációban, meg más együtt vacsorázni, meginni egy bort, koccintani, kicsit másról beszélgetni, mint a munka. Ez akkor is hasznos, ha amúgy továbbra sem érdekel, és továbbra sem szimpatikus az ember. De a cégen belüli morált mindenképp javítja szerintem.

jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Januárban évzáró?
jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de azért mindig megadom az esélyt, hátha valakivel kialakul valami jobb kapcsolat. Azt a pár órát megéri, hátha utána egy egész éven át akár szívesebben járok majd be.
jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem kötelező.

Nekünk sajnos az. Nem volt választási lehetőségem. 😒

jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted gáz kihagyni egy olyan céges rendezvényt, ahol közel az emberek több mint fele magából kivetkőzve, alkoholtól lerészegedve "viselkedik" és nem idegen túl más szerek használata sem?


Te jól érzed magad ilyen közegbe? Vállalod, hogy inkább összesúgjanak a hátad mögött, de inkább nem mész? vagy ha kötelező is a megjelenés az első két személy között vagy aki elhagyja a helyiséget?

jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mondták, hogy nem kötelező, de ezt se, hogy igen :)
jan. 5. 09:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6

Az nem cég, ahol így viselkednek az emberek, ilyeneket foglalkoztatnak.

jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6


Ezek az emberek mindenkit kibeszélnek és savaznak a hátuk mögött, nyilván én sem leszek/vagyok kivétel. De nem zavar túlzottan.

jan. 5. 09:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

3

Sok helyen tartják januárban. Olyan prózai okból, hogy mondjuk a terembérleti díj jóval kevesebb januárban (vagy mondjuk decemberben nem is kaptak helyszínt).

Volt munkahelyemen mindig januárban volt.

jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!