Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell a főnököm szavait...

Hogyan kell a főnököm szavait értelmezni?

Figyelt kérdés
Irodai munkakör, ráadásul közigazgatás. Ott kaptuk azt az e-mailt, hogy a munkaidőben való benn tartózkodás, szükséges, de nem elégséges feltétele a sikeres munkanapnak. Ezt egyszerűen nem tudjuk értelmezni.

jan. 12. 08:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hivatal
jan. 12. 09:38
 12/18 anonim ***** válasza:
hivatal takarítók?
jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12 néha igen :D
jan. 12. 10:14
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

A közigazgatásban van olyan munkakör, ahol időszakonként van sok munka, máskor meg nemigen... Én is benne vagyok. Sajnos még a b.dös életben nem sikerült kifognom ezeket a pozíciókat...

Azért megtalálhatjátok a munkát. Főleg, ha a főnök szerint is.

jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
A közig különleges hely. Mindenki attól fél, hogy a másiknak olyan kapcsolatai vannak, amivel ki tudják rúgatni. Ez a félelem nagyon sok vicces (inkább szánalmas) jelenetet produkál. Nem normális közeg. A te főnököd is pontosan ettől fél: kirúgják, ha olyanba köt bele, akibe nem szabad, ezért nem mer normálisan kommunikálni, nehogy valaki megsértődjön rá. Ezért ilyen baromságokat ír, ahelyett, hogy az asztalra csapna. Tipikus, hogy a hivatali vezetők többnyire mindenféle menedzseri képességek hiányában vezetnek. A munkaügyek c sorozat remekül bemutatta ezt a közeget, főleg az elején, amíg nem szóltak, hogy ne legyen már ennyire valóságos, ami elhangzik.
jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Arra gondolt, hogy ne egész nap csak kávézzatok.

Nálunk is volt hasonló.

Azóta többet internetezek és kommentelek fórumokra mert csak annyit lát belőle, hogy gépelek és így a munka látszatát keltem.

Múlt héten meg is dícsért érte, hogy látja milyen szorgalmas vagyok.

jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Seila ***** válasza:
73%
Örüljetek hogy nem kaptatok lapátot. Gondolom az már egyértelmű lenne. :P
jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus cseszegető, örök elégedetlen, mindent kevestellő "motivációs" szöveg. Vissza kell nyugtázni, ha ezt várják, hogy oké, tudomásul vettétek, de aztán le kell szarni. Nyilván, amikor van meló, ilyen bullshitek nélkül is megcsináljátok, amikor meg nincs, akkor nem az ilyen marhaságok fogják előre vinni az intézményt.
jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!