Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon mit dolgozhat a szomszéd...

Vajon mit dolgozhat a szomszéd csaj,ha állandóan itthon van?

Figyelt kérdés

Én home officeba dolgozok,szoval igy latom hogy o is kb egesz nap itthon van es kivancsi lennek mit dolgozik no letere hogy megengedheti hogy itthonrol dolgozhasson.


Szerintetek?


Am eleg jo csajszi


jan. 12. 22:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

Ezt miből szűrted le hogy értelmes és visszahúzódó?

Most komolyan ezt miből gondolod

jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%
Miért is nem dolgozhat home office-ban, azért mert nő? :D Én is nő vagyok, heti 1x, nagyon max. 2x megyek be, akkor sem 9-17-ig. Nagyon leegyszerűsítve customer service-t csinálok.
jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%
Minek kukkolod,bejön?
jan. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Lilluci27 ***** válasza:
95%
Nézd meg a linkedin profilját, amúgy ő is válság valami home Offices munkát csinál mint én. Én is otthon vagyok mégsem vagyok k.va.
jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kamu kérdés.

Egyébként meg kultúr ember a saját dolgaival foglalkozik,nem a szomszéddal.

Nekem pl.még a gondolatomban sem merül fel,hogy mit csinálhat a szomszéd.Az ő dolga.

jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nem kukkolom de akarva akaratlanul latom hallom hogy itthon van szinte 0-24 mert emeletes sorhaz es a mellettunk lako szomszed
jan. 13. 08:11
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, keress rá Fb-on. Ő is lehet home office - os.
jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélszolgálatos is lehet.


Mi köze van ennek a nemhez?

jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
97%

26

Mekkora nagy probléma,hogy valaki jogosan otthon van.Az is lehet,hogy van valami betegsége és betegállományban van.Vagy van másik lakása,ami ki van adva és megteheti.Lehet munkanélkülin van.

Szerintem menj el orvoshoz és kezeltesd magad,mert ez nem normális dolog,hogy valaki krónikusan a szomszéd életével van elfoglalva.

Te is otthon vagy és gépezel egész nap.

jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Lilluci27 ***** válasza:
97%
Szerintem second levél szerver engineer (redhat és centos Linux disztribúciós tamogat) de asszem k8s uzemeltetesre akár váltani, illetve devopsot tanul.
jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!