Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barátnőm és én is egy helyen...

Barátnőm és én is egy helyen dolgozunk egy műszakban de nem egy vonalon [ tomegkozlekedesben dolgozunk ] és vagy egy férfi kolléga aki tudja hogy mi együtt vagyunk de allandoan piszkálja a páromat, bizonyítani sajnos nem tudjuk,mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Pár példa:

Személyzeti helységben egyszer állítólag véletlen racsapott a fenekére és aztán azt mondta nem látta hogy ott áll de sajnos kamera nincsen


Akkor folyton kacsingat neki meg megjegyzéseket tesz


Volt olyan is hogy névtelen bejelentést kapott a panaszkezelo hogy odacsuktam valakit


Ugyanezt eljátszotta a baratnommel


De sehogy, nem lehet bizonyítani hogy o volt


nov. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd miért nem tett panaszt?
nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O is tett de nincs bizonyíték , az ő szava a kollégával szbe és nincsenek tanúk
nov. 20. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor el kell jönni erről a helyről. Most még csak a fenekére csap rá, mert nincs ott a kamera, legközelebb mit enged meg akkor magának? Meg mi az, hogy az ő szava a kolléga ellenében? Ha rácsapsz férfiként a kolléganőd fenekére, az zaklatás, csúnya dolgok járnak érte.
nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: nem is kell, hogy egyből retorzió legyen. Elég az, ha minden alkalommal panaszt tesz. Még jobb, ha más is.

A legrosszabb, ha semmit nem csinál.

nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy nincs kamera, panaszt kell tenni, ki kell verni a balhét (elsősorban a barátnődnek, mint elszenvedőnek). Ha a közvetlen felettesetek elbagatellizálja, menjetek feljebb, és mondjátok meg, hogy feljelentést tesztek zaklatásért, és a főnökötök ezt próbálta elmismásolni.
nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!