Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek magas dioptriájú...

Akinek magas dioptriájú szemüvege van,az milyen fajta munkát tud elvégezni ?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyen 10 vagy afölötti dioptriára.

jan. 13. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szemüveggel bármit.
jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Van egy kolléganőm irodában, akinek nagyon magas dioprtiája van, a munkával nincs gondja, szemüveget visel állandóan, az nehezebb, hogy az ő dioptriáját nem lehet bármilyen keretbe betenni.
jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármit. Pilótának azért nem veszik fel, akármilyen jól lát szemüvegben.
jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Olyat nem, ahol a szemüveg hirtelen leesése, miatt balesetveszélybe kerülhet. Például villanyszerelést, vagy bármilyen más magasban ( is) végzett munkát.
jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem is magas, de nem tűnt úgy, hogy ez olyan nagyon kizáró ok lenne bárhova is.

Bár még csak tanulok.

De nyilván léteznek extrém helyek, ahol ez kizáró ok lehet, de azért azokból van szerintem a kevesebb.

jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen a repülés, amennyire tudom hajózás, tömegközlekedés, rendvédelmi szervek, katasztrófavédelem ki van zárva.de ezen felül kb azt csinálsz amit akarsz,azért van a fejeden a szemüveg hogy épre korrigálja a látásod, nem?
jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szódásnak biztos elmehet.
jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Normálisabb helyeken simán lehet pilóta is ahol nem a dioptriaszám határozza meg az alkalmasságot hanem a látás teljesítménye! [link]

Nekem is van olyan ismerősnőm akinek több mint -16-os szemüvege van és egész életében aktívan sportolt ,nem akadályozta semmiben! A céges manager szűrésen

a szemészeten a legalsó vonal alatti sort is simán látta! Azt mondta ,hogy kontaktlencsével még jobban látna csak nem szereti!

jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk csak rövidlátó akkor egy jó szemüveggel gyakorlatilag bármit!
jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!