Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem vannak problémák?

Velem vannak problémák?

Figyelt kérdés

Idegesít az egyik munkatársam, nagyon tud nyomulni. Na nem úgy, hanem mindig tudja mit és kinek mondjon, tegyen, nyaljon.

Néha ha már csak meghallom egy-egy válaszát valamire, kiráz a hideg.

Pl. mond valaki valamit a főnöknek, hogy erre gondolt és így kéne megvalósítani stb., ő egyből ugrik, igen erre már én is gondoltam korábban így meg úgy

Mindig megy és ő tud mindent a legjobban, simán leszól egy tapasztaltabb embert a háta mögött, hogy nem jól csinálja a munkát

Na mintha ő olyan jól végezné

a munkaideje nagyrészében fontoskodik csak, mintha ...

amúgy alibizik, komoly eszmecseréket folytat a semmiről és valahogy mindezek ellenére a főnök nagy kedvence

egyszerűen tudja hogyan kell nyalni

a főnök hamar kiválasztotta barinőjének, és ezzel úgymond hatalmat is kapott

néha már olyan nagynak érzi magát, hogy a fülemet bántja hogy simán kiosztja a feladatokat a másiknak, aki eredetileg bele egy szinten van

csak ugye most ő mégis magasabbnak érzi magát másoknál

engem rettentően idegesít

mindenhez hozzáfűz valamit, ha nem érdekel senkit akkor is mondja

annyira látszik, hogy próbál nagyon bevágódni, és a többségnél sikerül is neki

én viszont annyira érzem a hamisságot, meg az alakoskodást

lehet én vagyok másmilyen ember típus, de valahogy nem kedvelem az ilyen személyeket

ő ilyen tipikus buzgómócsing

suliba volt ilyen tanuló, tanár kedvence, mindig mindent meg ugrik és ő majd jobban tudja, már múlthétre kitalálta a feladatot, pedig akkor még fel sem adták


valahogy mégis oda vannak ezekért az emberekért többségében

én őszinte vagyok, nem nyalok, nem is szoktam színészkedni (bunkó sem vagyok azt hozzáteszem)

de mégis ez az alakoskodás többet ér a mai világban sajnos ahogy látom



jan. 14. 03:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy azért is zavar, mert én dolgozom mint a gép szorgalmasan, mindig minden kész és jó

Feleannyi elismerést se kapok, mint ő, ami kb csak alibizik egesz nap

Bezzeg mindegy mi van, ő a fantasztikus munkaerő.

Ez elèg bántó bevallom, szerintem tehetségesebb vagyok, igaz színeszkedni nem tudok, ezért úgy érzem hátterbe szorulok.

jan. 14. 03:15
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

“barinőjének”

Hát ez meg mi a bánat? Milyen nyelven írtad?!

jan. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd itt őket. Nem érdemes energiát pazarolni ilyen harcokra.
jan. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ignorálni kell, ha a te munkádra és annak megítélésére is hatással van a nyomulása, akkor azzal érdemes foglalkozni, hogy te hogyan prezentáld az eredményeid az ő árnyékában. Mélyebben nem éri meg belemenni ilyen emberekkel a szélmalomharcba
jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb munkahely ilyen.

Első körben a főnök haverjai és szeretői. Második körben a talpnyalói.

Aki meg becsülettel dolgozik, az le van szarva (jobb esetben), agyon van szívatva (rosszabb esetben).

A mi munkahelyünkön is van egy cicababa, főnökasszony kedvence. Neki mindent szabad, sokkal jobb a beosztása mint a miénk, meg úgy jár-kel, mintha nem is lenne munkaideje. Mégsem fogom egy HP miatt otthagyni a szeretett munkahelyemet. Sajnos le kell nyelni, és dolgozni tovább becsülettel. Máshol se lenne jobb, max az elején.

jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!