Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normàlis dolog, hogy rólam...

Normàlis dolog, hogy rólam beszélnek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyemen ilyen dolgokban nem volt részem, viszont itt van két ember, aki ha valamit nem jól csinàlok, vagy úgy szólok, akkor folyamatosan rólam beszélnek a hàtam mögött. Őszinte leszek, nagyon szarul esik, főleg úgy hogy az egyik embert ismerem tàvolról.

2023. nov. 7. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenhol kibeszélik az embereket, ha te nem hallottad még akkor eddig boldog tudatlanságban éltél.
2023. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát normálisnak nem normális, de a legtöbb helyen ezt csinálják sajnos. Szerencséd volt, hogy az előző munkahelyeden nem volt ilyen (vagy csak nem tudtál róla). Természetes hogy rosszul esik, de idővel megszokod. Én már leszarom ezeket a dolgokat.
2023. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, nem kell vele foglalkozni, de nagyon zavar. Hiába próbàlkozok, mindenbe sikerül nekik belekötni.
2023. nov. 7. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, elhiszem hogy zavar, és hiába írjuk, hogy nem kell vele foglalkozni, nyilván nem úgy fogsz bemenni holnap hogy téged már nem érdekel. Gondolom nem olyan rég kerültél ki a munka világába. Majd idővel megtanulod kezelni ezeket a dolgokat. Sajnos mindenhol lesznek rosszindulatú emberek. A lényeg, hogy te a legjobb tudásod szerint ellásd a munkádat. Kereshetsz másik munkahelyet, de semmi garancia nincs rá, hogy ott nem fognak a hátad mögött kibeszélni. Persze vannak extrém toxikus esetek, amikor már a legedzettebb emberek is azt mondják, hogy na ebből elég volt, de az esetedben még szerintem erről nincs szó.
2023. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meditálj naponta. Majd egyszer menni fog a fél óra is. Akkor szerintem átáll az agyad, hogy magadra (is) figyelj jobban és könnyebb lesz nem törődni velük. Nekem könnyű. Introvertált vagyok. Szeretem a társaságot, de nincsenek barátaim. Mindenhol kilógok.

Egyébként nem folyamatosan, az tuti.

2023. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők dedosok sajna. Elhiszem, h rosszul esik, de ne foglalkozz velük. Tartsd meg a taboli ismerossel is munkahelysn kivul is a 3 lépés távolságot.
dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, mindenhol vannak ilyen emberek, nekem is mondtak mar, de en is ugyanezzel kuzdottem es kuzdok, h szarul esik. Mert nem az h a masikat segitenenk, inkabb még kibeszelik, es csamcsognak vmin.
dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!