Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám átképezni magam,...

Hogy tudnám átképezni magam, ha eleve az a bajom a munkámmal, hogy nem marad mellette időm semmire?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem a munkám, de egyszerűen tönkremegyek bele hogy mennyi időt visz el. Napi legalább 12 óra, és akkor még az otthoni “kötelezők” is ott vannak.


A szakmámon belül biztosan nem találnék jobbat. (Ismerem a terepet)

Szóval marad az, hogy szakmát/pályát kell váltanom. Ez hogy kivitelezhető, ha már jelenleg is mínuszban vagyok? Például már most is 5, maximum 6 órát alszok mert azon tudok spórolni valamennyit, de ez nem fenntartható… (7-8 óra lenne elég nekem)


Nem tudok felmondani és főállásban tanulni átmenetileg se, anyagilag ezt nem engedhetem meg.


Hogy lehet így tanulni munka mellett? Aki szakmát váltott hosszú munkaidő mellett, az hogy csinálta?


jan. 22. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Levelezőn
jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10

Már most is csak a kötelezőkre van időm.


Levelező képzésre péntek-szombat be kell járni, nem? Kollégám csinál levelező képzést és pénteken vannak órái. (Neki a jelenlegi pozíciójához tesz hozzá a képzés, így megengedik hogy a többi napon dolgozza le a pénteki hiányzást) De nekem nincs annyi szabim, hogy mindig kivegyem a pénteket.

jan. 23. 07:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Van olyan is, ami csak szombat, meg kell érdeklődni. Az viszont garantáltan kiéget, kb. mintha heti 6 napot dolgoznál.
jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg egyéni tanrend? Online képzések?
jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!