Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi hűtőt nem tisztelő...

Munkahelyi hűtőt nem tisztelő munkatársakat hogy sikerült elkapni/leszoktatni a dologról?

Figyelt kérdés
jan. 22. 15:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
39%
A szendvicsbe, a felvágottak közé méregerős chilit kell kenni. aztán hadd huhogjon. A barátom a majonéz helyett kézápoló krémet kent a zsömléjére. Stb.
jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
A hashajtó elvetendő ötlet! Volt már olyan eset, hogy a tolvajra munka után, autóvezetés közben jött rá a szapora, és balesetet szenvedett, és a meglopott dolgozót vád alá helyezték.
jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%

Nehogy megtedd amit sokan ajánlanak! Emlékezzetek arra, akinek lopták a borát és azt hiszem fagyállót tett a borba és jogiag baja lett belőle. Hogy mi lett a következménye, arra nem emlékszem, de a hírekben is benne volt.

Akármi baja lesz a munkatársadnak amiatt, mert direkt beleteszel valamit a kajádba, következményei lehetnek.

jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
74%

14: Végül felfüggesztett börtönt kapott. (Plusz meg kellett fizetnie a sikertelen fellebbezési pere köktségeit.) De nem hiszem, hogy akárcsak arra is vágyna bárki.


Jobb valami olyasmit alkalmazni, ami azonnal lebuktatja a tolvajt. Léteznek tolvajfogó festékek, krémek, ilyesmik.

jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi önjelölt jogász van itt!

A saját ételembe csak tehetek hashajtót...


A másik meg, ki a fene bizonyítja be, hogy én tettem bele?! Ki az a hülye idióta, aki elismeri?



12-esnek: aki behashajtózva nem tud vezetni, az anélkül se tud. Nem szép dolog a bénaságát másra fogni. Meg a hashajtós is hülye , minek ismerte be?

jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
59%
15: Ennyi erővel az a gazda is jogosan tett fagyállót a saját borába. Magyarazd el az őt elítélő bírónak!
jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%
Hashajtó meg fagyálló között nagy különbség van, egy lapon sem említhető a 2 dolog. Mi van, ha szorulásos vagyok ezért teszek bele? Jaj nem szabad mert ellopják és balesetezni fognak. Nevetséges. Hashajtó meg amúgysem úgy hat, ahogy azt sokan képzelik. Nem fog végog spriccolni a fos belőle út közbe...
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
15%

17: A hashajtót nem ételbe teszi, aki szedi. Ez már árulkodó.

Ha vezetés közben kezd el hatni, megzavarhatja annyira, hogy baleset legyen.

jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
40%

6-os!

Én nem veszem el a másét!

Viszont, ha penészfoltos ételt találok a hűtőben, megy a kukába, mert összefertőzi mindenkinek az ételét.

jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
26%
19: Zacskón keresztül nehezen fertőzi össze. De én úgy csinálnám, hogy beleraknám még egy, nem atlátszó zacskóba más dolgokkal együtt. Azt becsületes dolgozó nem nyitja ki, így nem is láthatja a "penészt".
jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!