Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi hűtőt nem tisztelő...

Munkahelyi hűtőt nem tisztelő munkatársakat hogy sikerült elkapni/leszoktatni a dologról?

Figyelt kérdés
jan. 22. 15:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%

"Ennyi erővel az a gazda is jogosan tett fagyállót a saját borába."


Szerintem amúgy igen.

jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
51%

#21 Ezt nem gondolhatod komolyan.


Egyébként a gyógyszerezést én sem tartom jó ötletnek. Egy esetleges gyógyszer érzékenység, allergia komoly problémákat is tud okozni.

Táborban a fiúk mókásnak tartották a hashajtós üdítőt, a helyi orvos már nem nevetett, amikor az egyik gyerekkel megjelentek nála a tanárok.

jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
De, komolyan gondolom. A saját lakásomban, házamban miért ne tarthatom a saját dolgaimat úgy, ahogy akarom?
jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
38%

Nővér vagyok, és senkit nem láttam még hashajtótól meghalni, sem úgy fosni, hogy az balesetet szenvedhessen a fosás miatt. Nehogymár amúgy a tolvaj érdekeit nézzük. Ha én hashajtós szendvicset akarok enni akkor azt fogok rakni bele. Ennyi. Nem kell ellopni, nem lesz fosás. Ezért tart az ország ott ahol tart, mert a büdös tolvajok érdekeit többre nézzük, mint azt aki becsülettel dolgozik, és inkább vesz magának kaját, mint mást.


Ja, a fagyállós storyt is jogosnak tartom. Nem kell lopni, pláne nem bort b@ssza meg. Még ha valaki kaját lop azt mondom, oké éhezik, azt sem bírom. De bort lopni? Eridjenek már oda ahova gondolom. Igenis, hogy a tolvajlást jobban kellene büntetni alacsonyabb, magasabb körökben egyaránt.

jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

24: Engem gyötört már olyan hasmenéses vírus, hogy biztos nem ültem volna volánhoz. Oké, az persze más tészta.

A lényeg, hogy semmi nem garantálja, hogy nem a kérdező fog rosszul kijönni abból, ha meglépi a hashajtós dolgot. (Pont olyan kétesélyes dolog, mint munkahelyi konfliktust verekedéssel megoldani.) Én sem értek egyet avval, hogy a tolvajok érdekeit is nézi a törvény, de sajnos ez van. Attól, hogy itt elégedetlenkedtek rajta, még nem fog változni. És amíg nem változik, addig nem kellene ilyeneket tanácsolni.

A jelölőfesték vagy jelölökrém semmi olyat nem okozhat a tolvajnak, ami miatt a kérdezőt felelősségre vonhatnák.

jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%
Szegény kérdező csak szerette volna tudni, hogyan érje el, hogy ne lopják el az ebédjét és heyette kapott egy több oldalas eszmecserét a hasmenésről. :D
jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#15

Rosszul tudod, gyógyszerek tárolásának vannak szabályai.


#19

Arról nem beszélve hogy milyen szaga lesz… én is kihajítok bármit ami penészes, mielőtt az egész konyhának dögszaga lesz.

jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%

#26

Nekem az se egyértelmű, hogy egyáltalán kajalopásra gondolt-e a kérdező…

jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva a 20-asom? Talán létezik olyan penész, ami zacskón keresztül is fertőz?🤔


28: Mert mi másra gondolhatna az alatt, hogy nem tiszteli a hűtőt? Jó, még lehet esetleg úgy érteni, hogy az illető rendszeresen belevizel, belekulázik, belehány vagy beleköp a hűtőbe, de erre elég kicsi az esély.

jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#29

Pl nálunk senki nem lopja a kaját, viszont sokan hagyják bepenészedni, nem csomagolják be rendesen a kaját és csöpög, ragacsos lesz a hűtő, stb. Meg van aki egymaga annyi helyet elfoglal mint 5 másik.

Szerintem ilyenekre is gondolhatott akár.

jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!