Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi hűtőt nem tisztelő...

Munkahelyi hűtőt nem tisztelő munkatársakat hogy sikerült elkapni/leszoktatni a dologról?

Figyelt kérdés
jan. 22. 15:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30: Ilyen esetekben nem nehéz rájönni, hogy melyik kolléga az illető. Még figyelni, lesni sem kell, mert rövid időn belül automatice megmutatja magat. Nem hiszem, hogy ezért kérdést írna ki.
jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31

Nem mutatja meg magát, és egyébként se szokna le attól, hogy tudjuk hogy ki az. Miért ne írhatna ki emiatt kérdést?

jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32: Szerintem nem nagy kunszt kifigyelni, hogy ki veszi ki a hűtőből az irritáló módon berakott kaját. De lehet, én vagyok eltájolva.
jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#33

Miért venné ki valaha is a szétrohadt penészkupacot? Aki ilyet csinál az nem fog takarítgatni.

jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34: Most speciel arra gondoltam, aki sok helyet foglal el a hűtőben vagy csöpögősen rakja be.

Úgy érted, valaki szándékosan berak rendszeresen szendvicseket, és hagyja őket penészedni, hogy terjedjen? Ez speciális eset, ha ilyen pszichopatával dolgozol együtt. 😮 Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne.

jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35

Nyilván nem tudom mi célból rohasztja, lehet hogy mikrobiológiai kísérleteket végez.. de valószínűbb hogy csak hanyag és tojik rá. 🤷‍♀️

jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!