Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árufeltöltői munkára, (alkalmi...

Árufeltöltői munkára, (alkalmi munkavégzéssel EFO-ban), hol, melyik munkaközvetitőnél lehetne jelentkezni? Budapesten.

Figyelt kérdés
Amig nincs főállás addig ideiglenesen kellene, hogy legyen valami elfoglaltság. Meg bevétel.

jan. 23. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyiknél sem, sétálj be egy boltba, és keresd a főnököt!
jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
#1 ! és legyen nálad fényképes önéletrajz telefonszámmal
jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
KÖZÖTÖK SINCS AZ EGÉSZHEZ!!!!!! NEM FŐÁLLÁSRÓL VAN SZÓ! Az áruházak EFO-ban max. 10-20%-ban foglalkoztatnak munkaközvetitő által. Ha nem igy lenne akkor nem kérdezném meg!
jan. 25. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Na igen, nem tudom ezek hol élnek, egy Tesco vagy egy Auchan azért nagyon nem úgy működik hogy "főnivel okosba" csak úgy beállsz dolgozgatni... Kérdező, szerintem csörgesd/emailezd végig mind egyik kövvetítőt, mit veszíthetsz? Max azt mondják, bocsi de mi nem.
jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tippre:

Silverkolt-Job Solution Kft.

Kerepesi Rent Kft.

Humán Navigátor Kft.

Pensum Group Nyrt.

febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pensum-ot tudom ajánlani
febr. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Pensum az okés, viszont csak Soroksáron és Budaörsön van hely jelenleg. Ezek nagyon messze vannak. (napi 2,5-3 ó utazás lenne)
márc. 25. 12:05
 8/9 anonim válasza:
#7: Nem értem a problémádat. Nekem is 2,5-3 órát kell utazzak csak oda a munkahelyemre, mert vidéken annyira nincs munka.
márc. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"KÖZÖTÖK SINCS AZ EGÉSZHEZ!!!!!! NEM FŐÁLLÁSRÓL VAN SZÓ! Az áruházak EFO-ban max. 10-20%-ban foglalkoztatnak munkaközvetitő által."


Hát neked se sok közöd van az egészhez... Először is, nem munkaközvetítő, hanem munkaerő-kölcsönző. Másodszor, ezt a fajta munkát nem nagyon szokták így kiadni. Vagy közvetlenül a bolt alkalmazza a dolgozót, vagy esetleg diákot kölcsönöznek.


De miért nem keresel magad? Nyilván nem túl nagy számú ilyen cég van, megnézed az ajánlataikat, esetleg felhívod őket.


Kicsit te is olyan vagy, mint az egyszeri munkavállaló, aki hirdeti magát, és várja, hogy a munkáltatók keressék, holott ez pont fordítva működik.

ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!