Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kerülnek a kollégáim?

Kerülnek a kollégáim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy 1 hónapja kezdtem egy helyen ( kereskedelem), hárman vagy négyen vagyunk 1 nap 1 műszakon. Miért van az,hogy nincs végképp hozzám szólva? Én próbáltam nem egyszer kezdeményezni, az egyik kollegamomet ismerem is. Mégsem beszél velem. Most azért mert új vagyok? Szar érzés, hogy műszak vége előtt eltűnnek ketten és egymagam vagyok a kasszánál. Én ezt nem értem. Ilyenben még nem volt részem. Akinek volt ilyen tapasztalata az hogyan élte meg? Köszi előre is a válaszokat.

jan. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos az újnak mindig nehéz. Lehet, hogy vaj van a fejükön (lopnak), és félnek, hogy kiderül általad. Vagy fordítva, rád gyanakszanak. Ne adj okot gyanakodásra.
jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki. Én örülnék neki, ha békén hagynának a kollégák.
jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Én is örülnék, főleg ha nem tapiznának. 22/l
jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!