Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes szólni a felettesnek,...

Érdemes szólni a felettesnek, ha megtudtam, hogy a közvetlen kollégáim kibeszélnek, csúnyákat mondanak rám?

Figyelt kérdés

Nem is ismernek, de ilyeneket csinálnak. Ez rosszindulat. Szemembe persze kedvesek. Oké mindenki kibeszél mindenkit, de más az, hogyha felcsesz egy kollégád és otthon elmeséled a párodnak, és más az, ha kiröhögöd pár méterre tőled és szidjátok másokkal.


Érdemes ezzel valamit kezdeni? Felettesem már kérdezte hogy miért nem beszélgetek velük annyit, hogyhogy nem jövünk ki jól. Annyit mondtam, hogy nincs bennünk semmi közös.


dec. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, a munkahely nem ovi, csináld ami a dolgod, vedd fel érte a fizut, a többit meg szard le, nem te vagy az első, sem az utolsó a Földön, aki nehezen illeszkedik be egy kollektívába. Ha meg nem bírod lelkileg, akkor marad a váltás, mint opció, de persze nincs garancia hogy máshol jobb lesz...
dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Bizonyitekkal kell alatamasztanod,hogy a munkahelyen kikozositenek. Ami szoban hangzott el az nem szamit,kiveve ha volt ra megbizhato tanu. Ellenkezo esetben nem fognak mit kezdeni az ugyeddel. Ez sajnalatos egyebkent. Vegigjartam en is a munkahelyen ezeket a koroket. Nem volt mas opcio, valtottam munkahelyet.
dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább a munkatársaiddal beszélj, hogy ha nincs kedvük dolgozni és túl sok az idejük, akkor beszélgessenek inkább az időjárásról, nem pedig rólad.
dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenképp szólnék, hátha a felettesed is csatlakozna a többiekhez :)
dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pedig megérne egy beszélgetést a főnököddel. Én anno nem szóltam, aztán fél évig bírtam és felmondtam, akkor mondtam meg a főnökömnek, hogy egyedül azért, mert nagyon szemetek velem (a pénz jó volt, a munka is tetszett). Lehet, hogy ha előbb szólok, akkor valami valamerre billent volna (akár áttettek volna másik osztályra, mert érdekes, csak ez a 3 ribi volt ilyen rohadék. Akkor maradtam volna, jó fizuért.
dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább egymás közt rendezzétek le.

Amúgy hiába is beszéli ezt a témát meg az ember a másikkal, nem sokminden fog változni, mert hisz a magyar ilyen marad mindig is.

dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze szólj, hiszen rá is kérdezett a felettesed, egyszerűen csak válaszold az igazat, nem kitérni a válasz elől csak azért mert ma itt minden tabu téma lett. A munkahely meg általában az élet nem börtön, úgy kell mindent tenni mintha normális országan élnénk (nem élünk abban, de jogos ha valaki megtagadja hogy elfogadja a játékszabályokat ha az a semmibe vezet)
dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!