Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők! Hazudtátok már azt...

Nők! Hazudtátok már azt állásinterjún, hogy nem szeretnétek gyereket, miközben amúgy szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad erre így rákérdezni, de rászoktak, általában úgy, hogy "mik a tervei a következő 5 évben magánéleti szempontból?" És ezt a kérdést egy 28 körüli nőnek szegezik, aki valószínűleg a közeljövőben szeretne gyereket, ha egyáltalán szeretne.
jan. 25. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem kérdeztek tőlem ilyet interjún. Nem kellene hazudnom róla, mert soha nem akarok gyereket, de nem dolgoznék olyan helyen ahol ilyesmire rákérdeznek interjún. Ha ez már akkor felmerül, amikor a legjobb arcukat mutatják, akkor az a hely csak egy trágyadomb lehet.
jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy titkárnői állásnál kérdezett rá a főnök, hogy a következő 2 évben tervben van-e. Én amúgy megértem, mert olyat keresnek, aki nem lép le fél év múlva szülni, de akkor is illetlenség ilyet kérdezni. És honnan tudnám, mi lesz 2 év múlva? Lehet holnap megtalálom az igazit és pár hónap múlva gyereket akarunk majd. Felesleges kérdés meg hát lehet hazudni is.
jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

#1

Én nem akarok gyereket és én speciel örülnék, ha hasonló emberekkel dolgozhatnék együtt, nem nekem kéne folyton helyettesíteni másokat, meg igazodni a sulis szünetekhez és így tovább. (A legjobb a covid volt, végig egyedül vittem a melót mert a kollégák a gyereket pesztrálták.)

jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan gondolom én is, hogy ahol ez felmerül egyáltalán kérdésként,oda nem mennék. Szerencsére még nekem se tették fel ezt a kérdést interjún, pedig már szerintem bőven a 'para' korban vagyok valszeg (32).
jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#3 vagyok

Komoly, még le is van pontozva az aki nem akar mások helyett melózni folyton 😂🤡🤡

jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#3,#5 - szerintem ne vedd magadra. Én gyermektelenként szintén ki voltam bukva, mikor a gyerekeseknek nem kellett munkaszüneti napokon dolgozni, nem kellett túlórázni. Pedig nekünk is van életünk, hobbinak, párkapcsolatjnk, meg szeretjük a hosszú hétvégéket. (Mondom ezt úgy, hogy egy nap én is szeretnék gyereket).
jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
88%
Nem mennék olyan helyre dolgozni, ahol ilyet kérdeznek interjún.:D
jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én meglepetésemben őszintén megmondtam azon az egy interjún ahol rákérdeztek, hogy nem akarok de az se volt jó válasz. Tanulság: ahol eleve rákérdeznek erre, onnan menekülni kell.
jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig azt mondtam, hogy jelenleg nincs párkapcsolatom/friss a kapcsolatom (ha mondjuk volt már olyan kérdés előtte, hogy szabadiőmben miket szeretek csinálni és mondtam, hogy pl. párommal kirándulunk), így egyelőre ez egyáltalán nem téma az életemben. De azokra a helyekre már nem nagyon törekedtem, hogy felvegyenek.
jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!