Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondanátok?

Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Kaptál egy határidős munkát.

Időben megcsináltad.

De nem jó, mert belefutottál egy szarvashibába, amiről nem tudhattál.

Oké, újracsinálod, de mostmár szorít az idő.

Emiatt 3 éjszaka nem alszol, csinálod otthon.

Mindkét munkára rengeteg munkaórád rámegy, de amúgy nem ez a munkaköröd.

A főnök részletesen elmondja, hogy kell.

Megcsinálod időre, méghozzá pontosan úgy, ahogy a főnök mondta.

Főnök reakciója az új munkára: ez olyan rossz, hogy meg ne lássa senki, nemhogy a nagyfőnökök.

Mikor ledöbbensz, hogy miért, olyan haragra gerjed, hogy elvörösödik és alig tud megszólalni.

Hirtelen azt hiszed, hogy na, most fog kirúgni.

Bocsánatot kérsz a nemtudodmiért, mire annyit kapsz, hogy majd hivatni fog az irodájába, tehát jön a szőnyeg széle, meg majd megint elmagyarázza részletesen, hogy kell HARMADSZOR is megcsinálnod. A szabadidődből. Amit nem fizetnek ki.

A határidő már elmúlt, te kész lettél, és úgy, ahogy ő mondta, de csak a haragot kaptad.


Ha te se vállalod innentől, beláthatatlan, mi történik.

Fontos neked az állás.

Nem tudod, miért haragszik rád. Soha nem mondtál nemet neki, most is rengeteget éjszakázva csináltál 2 fölösleges munkát.


Mit mondanál a szőnyeg szélén?


jan. 28. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már az első után se stresszeltem volna magam hogy az eredeti határidőre kész legyen. Mivel önhibáján kívül nem lett jó, így jártak.

Nem csinálok magamból bohócot hogy ingyen dolgozzak bárkinek is.

jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az első kommentelővel, ha nem tartozik a munkakörödbe akkor nem kell megcsinálnod, plána nem kell idegeskedned miatta ha mégis megcsinálod. én megmondanám, hogy megpróbáltam, követtem az utasításokat, de nem sikerült.
jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, olvassátok el végig, ne csak az elejét.
jan. 28. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nálunk majdnem ugyanez volt.



Csináljak meg vmit hataridőre.(amit en már fél évvel.korabban kezdtem mondani hogy szerintem el kéne kezdeni de en duguljak el mert a csopvez mondja meg mit kell csinalni en nem mondhatom meg)

A feladat nem volt kitűzve nem kaptam egy fix datumot sem, hanem mit kaptam honapok múlva? Egy üvöltést a felügyeleti szervtől, miert nincs kész a feladat?? Miert nem adtuk le a jegyzőkönyvet? "Tegnapra" kéne!fejek fognak hullani!!

Jeleztem a belső vezetőknek, hogy utasitast se kaptam arra a feladatra valamint ő maguk állitottak le hogy en ne mondjam meg mit kéne csinálni, azert ninca kész..na akkor szélsebesen kezdjek neki. (Adjak le minimum 1-1.5 havi időt igénylő feladatot/projektet 1 hét alatt..)valamit gyorsan össze kellett dobni mert a határidő nálunk a szentírás. Maga a munka meg az hogy helyes adatokat infokat kimutatásokat tartalmazzon es el legyen végezve, az másodlagos/lényegtelen csak.


Aztán összedoba leadva, de visszadobták, hogy javitsunk rajta..na igy a határidő nem lett tartva. Mindenki leüvöltött, az igazgatoval csopvezzel veszekedtunk hogy a felügyeleti szerv minket kinyír. Szerintük miattam...(mikozben ök a sarasak az miatt hogy nem engedték csinálni mikor szóltam, de persze hogy mindig a kisalkalmazott a hibás, akkor is ha a vezetők azok)


Na de aztán vért izzadva le lett adva. Befogadták.



Aztán mit ad isten? Dícséretek halmaza, himnusz isteni magasztalások, hogy a mi intézményunk adta le leghamarabb, vállveregetések gratuláciok büszkeség es hogy messze kimagaslunk mindenki közül mert mások meg rengeteget görcsölnek vele..


Kérdeztem is a csopvezt hogy komolyan ez most mi a sz.r most mi ez a dicshimnusz?? Merthát milyen hamar leadtuk.


Komolyan mondom ebben a szférában csak bürokrácia, meg bolondok vannak.

Próbáld lerázni magadrol.

jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Valiszinű őt oltották le fentről amit rád vetít ki. Nyugi minden csoda 3 napig tart. Tul leszel rajta aztán minden rendben lesz.
jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam

#1

jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam. munkaidőn kívül 1 percet se foglalkoztam volna vele ingyen.
jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor ledöbbensz, hogy miért, olyan haragra gerjed, hogy elvörösödik és alig tud megszólalni.

Bocsánatot kérsz a nemtudodmiért.

Nem tudod, miért haragszik rád.


Nincs munka ennyire fontos, legalabbis szamomra.

Azt mondanam: beszelgessel normalisan, a qrva anyad, es csinald meg magad.

Nagyon mergezo lehet a fonokod. Bekaphatna felolem

jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!