Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok a következő problémával állok szemben:

Adott a munkahelyem, ahol egy hálózati üzemeltetési központban dolgozom technikusként (villamosmérnökként fejeztem 22-ben), már több, mint egy éve.

A problémák a fizetéssel kezdődnek, minimálbérre vagyok bejelentve, a többit pedig borítékban kapom (ezzel tudatában voltam, mikor felvettek ide), valamint, hogy

3 műszakban dolgozom, amit úgy érzek, nincs rendesen megfizetve, nincs se ünnep, se hétvége, se semmi. Amit továbbá kifogásolhatónak tartok az az egymás közötti viszonyok.

Például, a főnökömmel. Neki mondhatok bármit, bármit is kell beszerezni az irodába, mintha csak a falnak mondtam volna. A munkájában professzionális, viszont, mint főnök nem jó.

Sokszor fordult elő, hogy a kollégák rám hagytak jó néhány megoldandó hibát (amit ők is meg tudtak volna oldani a saját váltásukban, de nem tették meg, különböző kifogásokkal), ezt persze

a főnöknek is szóvá tettem, hogy héhé, szerinted ez normális? Erre persze a válasz az volt, hogy nem, de következménye utána nem volt. Úgy érzem, nincs meg a terem ahhoz, hogy fejlődni tudjak, ezzel a folyamatos 3 nap munka, 1 nap szabad, teljesen kikészítenek.

Úgy érzem, hogy itt teljesen el fogok butulni a többiek mellett (rajtam kívül másnak nincs főiskolai/egyetemi végzettsége), nem érzem magam megbecsülve, és sokszor hülyére vagyok nézve. Azt hozzá kell tennem, hogy sokszor van olyan, hogy az adott műszakban szinte abszolút nincs munka,

de amikor van, akkor annyi van, hogy egy szabad perced sincs. Nagyon a váltást fontolgatom.



jan. 28. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírod saját magadnak a kérdésben: váltás. Ez a hely nem a te helyed, láthatóan nem érzed itt jól magad, szakmailag sem haladsz előre, nem érdemes a tudásod meg az időd itt feláldozni. Kezdj el keresgélni, járj el interjúkra, nézd meg mi van a piacon!
jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Be se kellett volna lépned olyan munkahelyre, ami borítékos.
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es igen, ezzel tisztában vagyok, de ez az első igazi munkahelyem, mikor jelentkeztem, tapasztalatlan voltam a munkakeresést illetőleg.
jan. 28. 17:56
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve, akkor még nem tudtam beárazni a bérigényemet.. De a hibáiból tanul az ember.
jan. 28. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyertelmu. Valtanek.

Hajra!

jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert az új munkahelyedhez!
jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pályázgass kozben más helyekre.
jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, már elkezdtem, és most döbbenek rá, hogy valójában milyen fizetés is járna nekem, és hogy mennyire alulértékeltem magam..
jan. 28. 18:08
 9/12 A kérdező kommentje:
De addig nem mondok itt fel, még nem kaptam másik munkaadótól ajánlatot, remélhetőleg, ez a közeljövőben meg is fog történni. :-)
jan. 28. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Sok sikert!
jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!