Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági Őrként dolgozni az...

Biztonsági Őrként dolgozni az azt is jelenti egyben, hogy otthon is kifogástalan életet kell élni?

Figyelt kérdés

jan. 31. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem
jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őrök között sok tróger van. Szerinted kik mennek el portásként dolgozni? Azok szerinted mind kifogástalan életet élnek?
jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy. Ne katonákat képzelj el.
jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Még a munkahelyen se sokszor. Hallottam olyat, hogy a biztiőr a kamerafelvételekből elküldözgette rendszeresen a haverjainak a vicces részeket és ezen röhögtek. Senki nem foglalkozott vele mert jóban volt a vezetőséggel. A többségük eleve egy suttyó tróger. (Nem mind, tök jó fej biztiőrt is ismertem 1-2-t.)
jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Milyen az a kifogástalan élet?
jan. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de mint tudjuk: Magyarországon külön szabályok vannak midenre. És kivételek is vannak.
jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál van a pont.


Senki sem fogja ellenőrizni – és szerintem 100%, hogy jogilag nem is tehetik. Erősítsétek meg, kérlek! –, hogy hogyan élsz.


A tapasztaltabbak tudják az emberről (akár magukból kiindulva), hogy az képes más jellemet ölteni, ha a helyzet úgy kívánja, ami markánsan!! eltérhet a valóságtól. Ugye alap(nak kellene lennie), hogy nem arc alapján ítélünk [Ezt még én is tanulgatom. Az arc nagy hatással van az emberre, mert a látás az elsődleges információ szerző szervünk.], az egy örökölt dolog. Vannak gyilkosok, tolvajon, pénzmosók stb., akik szimpatikus tekintetűek. És ugyanúgy a csúnya, rossz tekintetű arc se 100%-osan jelenti azt, hogy az ember valami rosszat csinált vagy rosszat tervez.

jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Help24 ***** válasza:
90%

Kezdjük azzal, hogy a Biztonsági Őr vagy Portás ami egyébként jogi intézkedésből adódóan NEM mindegy, csak ezt kevesen tudják, akik a szakmában még nem is dolgoztak egy percet sem.


Másodrészt a nem kell meglepődni SENKINEK ismétlem SENKINEK, ha Biztonsági őr flegma, bunkó vagy le kezelő esetleg, ami nem elfogadható ez tény. DE, ha valaki már eleve úgy megy be egy Portára, vagy Telephelyre, hogy maga az ember az a társadalmi réteg le kezelően majdnem hogy lenézve fintorogva kezeli a Biztonsági Őrt, ami egyébként gyorsan megállapítható AKKOR SENKI NEM KELL CSODÁLKOZNI, ha a Biztonsági Őr flegma vagy éppen határozott hanggal lép fel.


Első sorban magunkba kell rendet tenni, minden második jöhet csak utána, ahogy hozzá állsz úgy puffan elv.

febr. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8


Portás vagy biztonsági őr, mindegy hogy nevezzük. Lehet éjjeli őr is. Mint régen a TSZ-ben, az öreg Józsi bácsi volt az éjjeli őr, aki minden zajra felébredt. XD


Én pl. normálisan és udvariasan állok hozzá mindenkihez, amíg velem is normális az illető. Legyen az biztonsági őr, igazgató vagy főorvos.

De amolyan ki ha én nem stílusú bizonsági őrökbe, rendszeresen beleakadok.

Fővárosi autópiac. Mellette van egy posta, ahol az autópiac bejárata előtt van egy kissebb parkoló, ahova csak a postára menők állhatnak. Ezzel nincs is gond. Beálltam oda, mert a postára mentem, de előtte besétáltam az autópicra, mivel a kereskedőnél volt a csekk. Azt fizettem be ott a postán. Jövök ki, bizt. őr flegmán közli, hogy rárakta a kerékbilincset és vegyek egy behajtási jegyet, mert ő látta, hogy nem is a postára mentem, hanem az autópiacra. Mutattam neki a befizetett csekket, hogy itt voltam a postán, csak a kereskedőnél volt a csekk, azért mentem be. Meg mire föl vegyek behajtási jegyet, mikor nem hajtottam be a piac területére? S elkezdett ordibálni, hogy az őt nem érdekli stb. stb. Én meg visszaordítottam neki az ő telepi, tróger stílusában. Ha én normálisan beszélek vele, akkor mire föl ordít velem egy 8 általánost végzett, tahó, proli?

Ha nagyon igazságérzeteskedni akartam volna, akkor simán rendőrt hívhattam volna vagy feljelenthettem volna azt a senkit. De inkább vettem egy behajtási jegyet, aztán még odadobtam a földre ennek a biztonsági őrnek egy 200-ast, azzal hogy nesze, keress rendes állást! Szerintem ez megalázóbb volt neki.


Ha belegondolunk, kik is mennek el biztonsági őrnek? Akiknek rendes szakmájuk van és értenek is hozzá, azok biztos, hogy nem. Max. azok, akiknek nincs normális végzettségük, csak 8 általános vagy nem értenek semmihez. Az ilyenektől várunk intlligenciát?

febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Még rendőrként sem ! Csak ne legyen ellened büntetőeljárás!
febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!