Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről aki szórakoztató, okos, barátságos.. Szinte minden szempontból kifogástalan de CSÚNYA!?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy érdemese összeszedniük magukat a csúnyáknak is vagy reménytelen a teljes beilleszkedés

2015. márc. 31. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az illető próbáljon meg valamit javítani, lagalább igényes legyen, mert mindenhol az első benyomás a legfontosabb
2015. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gergő19990712 ***** válasza:
Szerintem csúnya ember nem létezik.Az csak tévhit.
2015. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez attól függ.nyilván ugyanúgy kedvelném mint bármelyik barátomat ,de ha számomra csúnya ,sajnos a belsö érteki nem lennének elegek egy párkapcsolathoz.
2015. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy többre megy ezekkel a tulajdonságokkal,mintha csak jóképű lenne,és közbe egy tahó,bunkó,közönséges,humortalan,buta stb. Nézd meg Kasza Tibit,hogy milyen sokra vitte.Ő se kifejezetten szép!:D
2015. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nézd meg Kasza Tibit,hogy milyen sokra vitte.Ő se kifejezetten szép!:D"


De szerencsére kifejezetten tahó.

2015. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha senki nem fogja neked elismerni, de a külső nagyon számít. Ha jól nézel ki könnyebben kapsz munkát. Hamarabb előléptetnek, és bárhova mész azonnal befogadnak. Nekem volt olyan főnököm, aki semmihez nem értett. De magas jóképű volt. 3000 € t kapott 6 évig a semmiért. Egy nyomorult inventúrát se tudott megszervezni. És nem dobták ki. Magától ment el. De ronda alacsony igazgatót még életemben nem láttam. És szerintem nem is fogok. Ha szép vagy hamarabb befogadnak. Ha ronda vagy mindenki h...lyének néz, és úgy is bánnak veled. Ez van. Ha lehetőséged nyílik plasztikára ne habozz! Addig változtass, amíg fiatal vagy. A belső értékek számítanak dumát, meg ne hallgasd. Azt csak szép vagy átlagos kinézetűek mondják. Mert fogalmuk sincs milyen rondának lenni. Csak 1 hónapot kellene csúnya testben leélniük, és soha többé nem papolnának a belsőről. Mert az igazság az, hogy egy jóképű pszichopata sorozatgyilkosnak hamarabb lesznek barátai és felesége, mint egy ronda jó embernek. Még ha tahó vagy azt is elnézik, ha szép vagy. Ez tapasztalatból mondom. Kitanult könyvelő ekonóm vagyok, de amikor jelentkeztem irodába. Kiküldtek, és hallatszott, ahogy kérdezi a főnök dolgoznának e velem. A válasz: ezzel? Nevetés. Majd felvettek egy jóképű gimnazistát, aki azt se tudta hogy mi az a kettős vagy egyszerű könyvelés. Most mi értelme volt egy hozzánemértőt előnyben részesíteni? A külső nagy előny!
2015. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A külsőség tényleg számít, de az ápoltság túl van az eleve adott fizikai adottságokon. Rendes öltözet, (nem divat, az egyéniség jobb) ápolt bőr, haj, kellemes(nem túl erős)illat, vagy legalábbis szagmentesség, nyugodt optimista tekintet. Meg kell feledkezni az eleve adott külsőségektől, és figyelmedet fordítsd a másikra, az mindig nyerő. És mosolyogj. ^^
2015. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosolyoghatsz Te, ha olyan fejed van, hogy a személyzetist kirázza a hideg, vagy nevetőgörcsöt kap. Te a szemében, csak egy jól öltözött betanított majom leszel. Az első perctől kezdve lenéz és úgy is teszi fel a kérdéseit. Ha csak egyetlen más személy is jelentkezik a posztra, aki normálisan néz ki, már vesztettél is. Hacsak nem atomfizikus vagy kitűnő eredményekkel, és éppen a cernben akarsz dolgozni nincs esélyed.
2015. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!