Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Panikroham miatt lemondani a...

Panikroham miatt lemondani a próbanapom utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés

Félek hogy panikrohamomot kapok,mint ma hajnalban miatta.Emitt nem is aludtam.

Pincérnek jelentkeztem,de sosem csináltam.Ismerem magam,gyorsan tanulok,csak a pánikbetegségem ne lenne és az erős szorongás.

Heti 4x12 óra pedig lehet sok lenne.

És átgondoltam hogy nem igazán a legjobb nekem a bejárás miatt sem.

Nem tudom mit tegyek,nem akarok bunkó lenni de félek hogy rosszul leszek.Kaptam frontint de hiába veszem be,ez nem csillapítja.Annyira rosszul érzem magam hogy ha nem megyek el,de pon ugy jártam a múltkor ,hogy az egyik munkáltatóval megbeszéltük,hogy akkor fel vagyok véve két hónap múlva nyitnak,aztán fel hív,hogy változott a beosztás,és hajnal 1 így kell maradni mert csak egy műszak lesz ,az utolsó buszom meg 11kor megy..

Így azt mondta akkor bocsi nem.

Az taccsra vágott,hogy ezt úgy meg merte csinálni.Persze,kell a munka,de a bejárás rizikós,az hogy új munkakör és félek ,a heti 48 óra..

És emiatt rám jött egy extra rosszullét.

Próbálok erős lenni,mert nem gondolok rá mi lesz,de most így előjött hajnalban.

Mit tegyek?


febr. 5. 04:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%
Azt csináld amit én is szoktam. Be szeretnék menni dolgozni, mert céljaim vannak. Gondolj a jövőre ne arra hogy most rossz. Persze kellemetlen és sokszor sok a 12 óra, de utána meg gondolom 3 nap pihenő jön. De ha ennyire félsz ettől a melótól akkor lehet nem neked való ez a munkakör és azért tiltakozol ellene. Minden esetre próbáld meg, menj be és gondolj arra hogy jó leszel és megfogsz felelni! Szép napot!:)
febr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Másféle munkakört keress. Ez neked nem megy. Pl eladónak a mekibe, Lipótiba, fix beosztás, nyitástól zárási.
febr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj be dolgozni, ha máshová mennél akkor is előjönne ez az érzés, és emiatt kifogásokat keresel, de nem lesz semmi baj, és ne gondolj arra hogy mi lesz
febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem jönne elő máshol

Dolgoztam már máshol, mivel itt csak férfiak dolgoznak azért érzem ezt (szorongok tőlük több okból is )és ez a 48óra illetve az ijjeszt meg, hogy elerem-e az utolsó buszt

De oké,a próbanapra bemegyek

Szurkoljatok, hogy ne legyek rosszul :)

febr. 5. 06:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Fel kellene tárnod, hogy mi az oka a pánikbetegségednek. Ugyanis amíg nem oldod meg az alap dolot, ami miatt előjön, addig mindig veled lesz és hiába írják fel a gyógyszert az nem segít egy idő után vagy egyre nagyobb dózis kell belőle. Nekem sem segített a frontin, csak a xanax, de azt is csak akkor vettem be, ha már nagyon kész voltam. Ma már semmire sincs szükségem. A gondolataid miatt szorongsz. Próbáld leállítani őket, mikor jönnek és képzeld el úgy a szitut, hogy képes vagy rá és megcsinálod, de éld is bele magad és tanulj légzés technikákat. Nekem sokat segített.
febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elég körültekintő,már rájöttem.

Próbálkozok,és mindig megyek előre akármennyire nehéz is

De sok helyre azért nem vettek fel,mert nem tudok 5re beérni a buszom miatt,vagy nem tudok kesoig maradni.

Pont most néztem ,hogy a hely ahová ma megyek ráadásul onnan hétvégén nem tudnék hazajönni mert nem érném el a buszt.

És akkor így menjek be,hogy tudom nincs értelme...megint nem voltam körültekintő,de bemegyek mert nem akarom utána rosszul érezni magamat.

Szedek frontint,de kb semmit nem ér.

febr. 5. 07:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor minek mész be? Semmi értelme. Elnézést kérsz, aztán keresel olyan munkát, ami jó. Pocsékolod mindenki idejét.
febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam le egy órával előtte?
febr. 5. 08:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Írjak neki?
febr. 5. 08:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel. Azt írást nem biztos, hogy elolvassa.
febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!