Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha 21 évesen regisztrálok...

Hogyha 21 évesen regisztrálok a jószakira, mennyi esélyem van, hogy kapok munkát?

Figyelt kérdés
Nem sok velem egykorú szakembert láttam fent. Szobafestő végzettségem van.
febr. 7. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki. Pesten sok a felujitas,allando lakas adasvetel.

Illetve kiadott lakasok an is kuldhetsz arajanlatot,mennyiert fested ki akar csak az egyik falat.

febr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó munkánál nem kell jobb cégér. Egyik hozza a másikat. Korrekt hozzáállás kell és betartott határidők. Ha nem veszi el az eszedet egy-egy jobban sikerült hónap és nem vállalod túl magad, hogy bujkálni kelljen a megrendelők elől, akkor számlaképesen tisztességesen meg lehet élni.
febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idö dönti el joszaki vagy e. Ajánlanak vagy inkább kerülnek.
febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a megrendelő szemszögéből mondom: az effajta listák általában sz...t sem érnek.


Egyik megoldás, hogy szépen dolgozol, nem törődsz a reklámmal, és majd ajánlanak téged egymásnak az emberek.

Ha így nincs elég megrendelésed, ill. úgy érzed, lényegesen többet is tudnál dolgozni, akkor viszont csináltass (profival!) egy honlapot, amin minden lényeges infó rajta van. Akár az is, hogy adott munkát mennyiért vállalsz - mert egy viszonyítási alap sokat segít az embernek a döntésben.

Ha a kereső ezt mindig kidobja, ha valaki azon a településen festőt keres, akkor meg fognak találni így.

febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!