Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két helyre is megyek próbanapr...

Két helyre is megyek próbanapra a hétvégén,mit gondoltok,melyik lenne logikusabb választás?

Figyelt kérdés

Az egyik egy albán pékségben eladó lennék.Bejelentenek 8 órában,a fizetés is jó,és a borravalót is el lehet rakni.

Ez annyiból pozitív,hogy eladóként már dolgoztam,viszont kicsit megijeszt,hogy albán a főnök és a pékek is(elvileg külső alapján választott a főnök,mert az interjún a nő akivel beszéltem azt mondta hogy csak számára szép lányokat hív be:D)

Bár gondolom nem lenne belőle baj.

A másik hely egy nívós étteremben felszolgáló-pultos munkakör(nos,én életemben nem dolgoztam még ilyen helyen,de a főnök akivel beszéltem adott egy esélyt hogy próbáljam meg,megpróbálnak betanítani,de ettől nagyon tartok.Hogy tudnám vinni a tányérokat,stb.Konkrétan egy elit étteremről van szó,szóval tartok tőle hogy borzasztó béna leszek.)

A fizetés itt magasabb,12 órázni kell bár ez vendéglátásban nem egy nagy meglepetés.

Ha szombaton be válok a pékségben el kell döntenem,hogy ott maradok-e,és így vasárnap nem mehetek a másik helyre.

Mi lenne a logikus választás?

Fiatal vagyok még,a pörgést azt bírom ,de őszintén nem tudom mennyire menne hogy egyszerre több tányért vigyek,el ne ejtsem stb.

Az emberekkel nagyon jól bánok,kasszázni tudok,de a felszolgáló része megijeszt.

Mit gondoltok?


febr. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A logikus választás a kellő önismereti út lenne, ami alapján saját magad tudnád, hogy neked mi a legjobb.

Én egyik helyen sem dolgoznék, de lesznek válaszok, akik az albán pékséget írják, lesznek akik a vendéglátást. Mivel leszel előrébb? Őszintén kérdezem, mert nagyon elszomorít ez az oldal.

febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én amiket hallottam az albán pékségekről, óva intenélek tőle.

Persze én a vásárló oldaláról nézem a dolgot, ócska minőséget árulnak.

De hallottam azt is, hogy nem jelentik be az alkalmazottat. Te azt mondod, téged be fognak. Hát, majd meglátjuk.

Én mindenesetre próbálnék a második helyen helyt állni, és ha oda felvennének, azt választanám. Az albán pékségben nyugodtan mondd meg, hogy vasárnap semmiképp se tudsz dolgozni, mert akkor máshova mész próbanapra. Vasárnap este vagy hétfő reggel tudsz választ adni neki. Ha őt választod, hétfő reggel már tudsz menni. Ennyit mondj. Ha erre azt mondja, hogy akkor ne is menj próbanapra, akkor csöppet se sajnáld ezt az állást.

febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Albániába mindig keresnek. Fönöktöl meg nem kell félni. Jol irányzott tökön rugás.
febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pékség. Nyugisabbnak tűnik, "csak" 8 óra, nem kell egész nap sok nehéz tányérral egyensúlyozva szaladgálni.
febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!