Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Wolt vagy foodora futár...

Wolt vagy foodora futár Siófokon kap elég címet amiből meglehet élni vagy ez csak Budapesten fizet jól?

Figyelt kérdés

febr. 8. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
5 szavazat
 1/3 Kitana. ***** válasza:
20%
Még Budapesten sem mindenhol fizet jól, csak a belvárosban és környékén. Egyik barátnőm nemrég váltott, elment inkább étteremhez saját futárnak, mert annyi címe volt külvárosi részen, hogy bruttó 3000 forintokat keresett egy nap alatt. Pláne mióta tömegesen veszik fel az ázsiaiakat futárnak. Lassan több futár lesz Budapesten, mint amennyi rendelés.
febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén én kicsit tartok is tőlük, mikor tömegesen, talán az összefogás miatt, együtt jönnek biciklikkel. Kész akció filmben éreztem magam egy kisebb utcában amikor pont ráfordultak, mikor sétáltam. Nem sokon múlt a baleset.
febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
sikeresen lezüllesztették ezeket a cégeket is kb a kata megszünése ota már kuka ez a munka is, majd a Kumárok meg a Csincsenek csinálják riksákon
febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!