Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2024-ben milyen összeget...

2024-ben milyen összeget lehet átlagban megkeresni mellékállásban Wolt, vagy Foodpanda futárként Budapesten?

Figyelt kérdés
Autóval próbálkoznék és érdekelne, hogy az alkalmazotti főállásom mellett hogyan kellene adóznom futárként?

#wolt futár autóval #wolt foodpanda mellékállásban #foodpanda autóval budapesten
febr. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bruttó 3500-4000 órabér autóval.

Én mellékesben kb havi 40-50 órát dolgozom náluk, kb 150-200 ezret keresek így. Erre kb 30ezer forintnyi benzin megy el.


Ha a főállásodban 8 órában bevagy jelentve, akkor átalányadós egyéni vállalkozóként 0 forint adót kell fizetned, amig a bevételed el nem éri az adott évben a 2.6 millió forintot.

Tehát ha havi 200-250ezret keresel, akkor csak üzemanyagköltséget kell fizetned.

febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm a választ. Még az érdekelne, hogy a wolt, vagy a Foodpanda a jobb, illetve ha regisztrálok az oldalukon , mennyi idő, mire visszajeleznek és kezdhetem a munkát?
febr. 9. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyrészt a foodoránál dolgozom, mivel ugyanannyi munkával ott többet lehet keresni. A wolt se rossz, viszont kiszámíthatatlan, lehet hogy az egyik nap pörög, és sok a cím, egy másik nap pedig óránként kapsz egy címet. Ellenben a foodoranal szinte mindig megállás nélkül dobálja a címeket.

De érdemes mindkét céggel leszerződni.

Bár valószínűleg most a wolt hamarabb, akár 1-2 nap alatt visszafog jelezni hogy mehetsz, a foodora pedig lehet csak 1-2 hónap múlva.

febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A folyamat elindítása mennyi idő? Benyújtom, visszajeleznek, kiküldik a ruhát, táskát, vagy be kell menni valahová? Szerződést kell-e aláírni, vagy csak online? Előre is köszi a választ.
febr. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!