Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban azt figyelik a vezetők...

Gyárban azt figyelik a vezetők hogy egy munkás hányszor megy el wc-re egy nap munka közben? Számon tartják az ilyent fejben?

Figyelt kérdés
febr. 9. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember temperamentumától is függ, de nem hiszem, hogy különösebben érdekelné őket amíg látják rajtad, hogy akarsz dolgozni. ne aggódj az ilyen munkahelyeken ezer másik dologért is problémáznak.
febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak összeszerelő gyárak, ahol ki kell csekkolnod a kártyáddal ha szünetre mész vagy wcre. A rendszer számolja a perceket nem a főnök. Ha meghaladja a megengedett időt jön is a levovás
febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális helyen, tök mindegy, hogy gyár, iroda vagy bármi, ilyesmivel nem foglalkoznak.


"Vannak összeszerelő gyárak, ahol ki kell csekkolnod a kártyáddal ha szünetre mész vagy wcre."


Nem tudom ez mennyire szabályos. A mosdóhasználatot nem tilthatja meg a munkaáltató, és nem is dolgoztathatja le a mosdón töltött időt. Ahol ilyesmi történne, ott 1 perccel sem maradnék tovább. A munkaközi szünet az más eset, de az nem csak a mosdó használata miatt van. Én dolgoztam gyárban régen, és ott nyílt mosdó közvetlen a sorról. Nem kellett hozzá kicsekkolni.

febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Tőlem egyik munkahelyemen kérték, hogy számoljak be arról, hogy 12.41 és 12.58 közt miért nem tartózkodtam a posztomon. Megkapták a nagyon részletes beszámolót. De hogy mindent nagyon vizuálisan leírtam, a tamponcserét, hogy mekkorákat tudunk szarni, mikor megjön, hogy nagyobb volt a cucc, mint az alkarom, hogy azon gondolkoztam, hogy talán ezt már el kellene nevezni és fel kellene nevelni, hogy eldugította a wc-t, hogy az egy darab wc kefe volt az eszközöm arra, hogy ezt megoldjam, hogy azon gondolkoztam, miközben kétségbeesve trancsíroztam a kefével a penetráns 40 centis bolond szart, hogy mikor ettem én utoljára kukoricát?

Ehhez hozzátartozik, hogy szabadnap előtti este küldték le a kérést a beszámolóról e-mailben, amire én már részegen úgy gondoltam, nagyon jó ötlet lenne ez a válasz. Utána egy picit kerülgettük egymást a felettessel, aki kérte, de még kb. egy évig dolgoztam ott, és nem tudok arról, hogy bárki másnál felmerült volna ez a probléma, pedig korábban rendszerint cseszegettek minket a mosdószünetekkel. Én a fejem fogtam mikor láttam másnap hogy mit követtem el, de egyébként szerintem magyar érettségin nem fogalmaztam ilyen szépen és részletgazdagon, mint abban az e-mailben, és nem sajnálom egyáltalán.

febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár a munkások is figyelhetik, akikkel egy soron vagy.


Engem megszóltak már a wc miatt: túl sokáig vagyok a wc-n.

Az egyik gyárban volt a munkaterület, és a munkaterületen kivűli terület. Erre a külső területre ki kell csekkolni, itt van a wc, itt van a büfé, az öltöző. A munkaterületen is van wc azért. Én utóbbiba mentem, erre meg megkaptam, hogy én válasszam azt, ami közelebb van,igaz, ahhoz ki kell csekkolni.


Ha valaki sokat van wc-n, mert olyan baja van(bármi), azt már a dolgozók is szóvá teszik.

febr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, a legtöbb helyen ez attól függ, mit látnak. Még az irodában is. Ha konkrétan azt látják, hogy folyamatosan kimész, bejössz, az feltűnik. De ha pl két óránként kiszaladsz egy 5-10 percre, az nem olyan feltűnő.
febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!