Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Büdös kolléga. Mit tennétek?

Büdös kolléga. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

4en ülünk egy szobában, én csak nagyon nagyon néha járok be oda dolgozni, több helyről működök. Mindenesetre amikor bemegyek akkor orrfacsaró izzadtságszag van. Van egy tippem, hogy ki lehet az.


Kérdésem, hogy ti egyben beszélnétek az egész szobával, hogy gyerekek, büdös van, valaki fürödjön többet, vagy félrehívnátok a gyanús kollégát és úgy beszélnétek meg vele?


febr. 12. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Beszélj velük egyben, hogy ne érezze magát senki kipécézve.
Hagyd békén azokat, akik fürdenek, és a büdösre koncentrálj.
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló eset beszéltem az illetővel és utána nem volt már büdös, azt nem tudom hogy fürdés vagy más miatt volt büdös az illető addig.
febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon jóban lennék büdöskével, tehát jóbaráti viszonyban, igaz haverságban, akkor mondanám, hogy figyu öcsi, kicsit kanszagod van, eriggyé fürödni more!! 😂😂😂 Ha nem lenne semmilyen kapcsolatom vele, akkor nem tenném szóvá, de kerülném, ha meg mondjuk ilyen közepes ismertségi viszonyban vagyunk, akkor az akciós tusfürdő márkákról kezdenék el beszélni, ha egy társaságban vagyunk, vagy vennék neki egy dezodort ajándékba, mondjuk születésnapjára. Ha tudom, hogy berágna rá, vagy sértődékeny, akkor nem biztos, hogy szólnék neki...
febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Kérdezzétek meg tőle szokott-e szex után fürdeni.

Aztán mondjátok neki, hogy szexelhetne sűrűbben.

febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Annak idején mikor katona voltam és ilyennel találkoztam elég volt csak annyit mondanom emberek a szappan és a víz csodákra képes !
febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
De egyébként oké hogy szappan és víz, de aki hajlamos büdi lenni, az fürdés után 5 perccel már az lesz.. persze használjon stiftet, az talán használ, de pl nekem is volt olyan időszakom, hogy a stressz miatt izzadtam, és hiába fürödtem reggel munka előtt, hiába használtam a legerősebb stiftet, akkor is büdi lett a ruhám, mert annyira ömlött rólam a víz.
febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos deot kell használni, a mentesek semmit nem érnek. Ez egyrészt. Másrészt nekem akkor van néha olyan időszakom, hogy sokkal hamarabb büdös leszek (a deo ez esetben is használ, de érzem a különbséget hétvégente, ha épp nem deozok), amikor elhanyagolom a mozgást és sok szart eszek össze. Úgy kell enni, mozogni, hogy az jó hatással legyen a hormonháztartásra.
febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
stressztől izzadni ? Csak arra fogjátok Sellye János olvasgassátok .
febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
2 munkahelyemen volt ilyen, még mikor vendéglátásban dolgoztam, mind2x a menedzser beszélt velük. Nagyon kínos téma, nem akarsz senkit megbántani, ugyanakkor muszáj szólnod. A 2 büdös kolléga ugyanolyan nemű volt, mint a menedzserek, akik beszéltek velük. Szerintem kevésbe kínos, ha egy ugyanolyan nemű hozza fel a dolgot. Nőként leszakadna a pofám, ha egy férfi hozná fel nekem, egy nő kevésbé bántana meg, és kevésbé lenne kínos. Szerintem.
febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 pajzsmirigy túlműködésre nem vizsgáltak ki? Annak tünete a fokozott izzadás és a soványság.


Kérdező kollégájánál is lehet ám az izzadásnak egészségügyi oka, akár hormonális ok (pl. pajzsmirigy túlműködés), akár gyógyszer mellékhatás, akár szorongás.

febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbáld normálisan beszélni vele.

Balázs, nem akarok megbántani, de napok óta érzünk, hogy kellemetlen szagod van, kérlek fürödj le, használj dezodort.

febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!