Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen miért öregeznek...

A munkahelyen miért öregeznek le a 20-25 évesek? 29/F

Figyelt kérdés

febr. 14. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Bizonyára viccből...
febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell elképzelni?
febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Öreg vagy.
febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak mert egy ovis szintjén van az inteligenciájuk?
febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert közelebb vagy a 30-hoz, mint a 20-hoz és mert ők azt hiszik, hogy mindig 25 évesek maradnak. Tévednek.
febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem poén. Munkahely előtti tanfolyamon 24 évesen én voltam a legidősebb, ráadásul egyetlen nő. Én magam kezdtem el poénkodni rajta😃
febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szemetek akkor is, így is ki vagyok az idő múlásától
febr. 14. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert még fiatal az ember, nem érzi gyorsnak az idő múlását.


Nekik 1 év olyan hosszúnak tűnik, mint neked 3.

febr. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 ezt úgy mondod, mintha 80 éves lenne a kérdező😂Egy 20-25 éves és egy 29 éves között nincs nagy különbség, én idén leszek 28, de ez a pár év mintha csak elrepült volna. Csak 20-22 évesen azt gondoltuk, majd sokkal lassan fog telni az idő és hogy a 28-29 már milyen sok.
febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Igen, teljesen máshogy érzékeled az idő múlását és az emlékek is sokkal erősebbek a gyerek/fiatalkorból. 5 és 25 között szinte minden év elkülöníthető élményként rögzült az emlékezetben, rengeteg vizuális részlet, párbeszéd, esemény maradt meg kristálytisztán, pedig akkoriban még nem volt minden lefilmezve, lefotózva. Az utolsó 15 évben meg volt a covid-időszak mint viszonyítási pont, itt vagy ott dolgoztam és nyaraltam, a gyerek felnőtt és leérettségizett, de kb ennyi, tiszta horror :D

febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!