Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek nincs home office és...

Akinek nincs home office és munkahelyet akar váltani, az hogyan oldja meg az interjúzást?

Figyelt kérdés

Engem most elég sok interjúra hívtak, és nem akarok minden héten szabit kivenni.. feltünő lenne..


Sajnos most bejárós a munkahelyem , de korábban meg tudtam oldani otthon munkaidőben az online interjúzást



febr. 12. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rugalmas a főnök, akkor mondod, hogy magánügyi ügyintézést szeretnél végezni. Játszható az is, ha túlórázol/hamarabb mész és annak a terhére mész el.
febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell minden héten szabadságot kivenni. Kiveszel egyszerre többet, a beszélgetéséket meg úgy időzíted...


" feltünő lenne"


És?

febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ha feltűnő? A felmondásod is elég feltűnő lesz.
febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A home office nem arra van, hogy munka helyett mással foglalkozz. Éppen ezért nem szeretik nálunk a munkáktatók, mert ilyen a hozzáállás. Egyébként meg szabi sé kész. Vagy leszervezed munkaidőn kívülre
febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Kénytelen vagy szabit kivenni, ha nem hajlik a vezetőd arra, hogy "kiugrasz egy órácskára ügyet intézni". Egy-két alkalommal tolerálják, de az 5.-et már nem.
febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Aki otthon kummant, az bent a munkahelyen is. Nálunk 80%-ban van home office, nagyon keveset kell bejárnunk, de mindig azokkal van gond home officeban, akik az irodában is folyton kibújnak a munka alól. Tehát innen nézve teljesen logikátlan, amit írsz.


Kérdező! Én világ életemben úgy mondtam fel mindenhol, hogy még nem volt meg a következő állásom, mégis egy-két hónapon belül találtam másikat. A jelenlegi helyemre ezért vettek fel, mert gyorsan kellett ember és ahogy elküldtem az önéletrajzom, már hívtak is és másnap reggel ott voltam az interjún, rá következő héten pedig már dolgoztam. Sokkal nyugodtabban és aktívabban tudtam úgy keresni, hogy már nem voltam kötve az előző munkahelyhez. Persze, ehhez kell némi bátorság és megtakarítás, hogy ne kopjon fel az állad, míg nincs másik helyed.

A munkáltatók sem szeretik, ha valakire heteket kell várni, hiszen ha távozik a cégtől valaki és a helyére kell ember, akkor általában a régi tanítja be az újat. Ha viszont a jelenlegi munkáltatód nem jó fej és nem engedi el a felmondási idődet vagy legalább egy részét, akkor akár el is veszthetsz egy lehetőséget emiatt.

febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!