Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kell fizetned a parkolásért a...

Kell fizetned a parkolásért a munkahelyeden? Behajtási díjat?

Figyelt kérdés
Nekünk 15000 Ft. Kíváncsi lennék, máshol is kell-e díjat fizetni.
febr. 15. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk van ingyenes parkoló, de ha a portás nem figyel, a környéken lakók kocsijaival van tele, olyankor nekünk kell a fizetős helyen megállni. A párom munkahelyén pedig a környéken sincs parkoló, úgyhogy nekik esélyük sincs kocsival bejárni, vagy csak ha jóval messzebb állnak meg és lesétalnak.
febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk ingyenes parkolóház van az irodához, a belépőkártya nyitja, szóval a környékbeliek nem is tudnak bemenni.

Milyen hely az, ahol 15 ezret kérnek parkolásért?

febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is belépőkártyás parkoló van. Nem dolgoznék ilyen helyen, mert ahol a parkolásért is fizetni kell tuti, hogy más probléma is akad. Nem is hallottam még ilyenről.
febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Négy helyet bérel a cég, de abból egy a vezérigazgatóé fixen, a többit előre le kell foglalni. Rendszámfelismerő rendszer van, akik foglaltak azokat beengedi a gép. A többinek kártyát ad és a kilépéskor fizetni kell megkezdett óránként. Ha valaki foglal de nem megy el lecseszik. Hogy hogyan azt nem tudom, engem nem érint, mert tömegközlekedést használok.
febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 nem a cégnek kell fizetni a parkolásért, hanem az irodaháznak ahol bérlik az irodát.
febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
71%
A jelenlegi munkahelyemen van ingyenes parkoló a dolgozóknak. Lett volna lehetőségem egy jobb munkahelyre átmenni, de ott egyáltalán nincs parkoló, vagyis csak méregáron óradíjban fizetős, busszal kellene járnom. Én ezért ez egy dologért nem váltottam munkahelyet, mert nekem ez fontos.
febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk az irodaház alján van parkoló, leadott rendszámmal engednek be, természetesen ingyenes.
febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ingyenes dolgozói parkoló, de mivel a telephely egy ipari parkban van, vicces is lenne, ha fizetni kéne érte.
febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Kell, utcán lehet csak parkolni, és mivel belváros, mindenhol fizetős.
febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Privát parkolós munkahelyek a legjobbak. Pont emiatt is pl.🤷‍♂️
febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!