Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Muszáj letagadnom az irodai...

Muszáj letagadnom az irodai munkatapasztalaimat, ha gyári munkára illetve raktárosi munkákra jelentkezem?

Figyelt kérdés

Gyorsan kéne valami munka, mert álláskereső vagyok.

Nemrég kerültem ki az egyetemrol, de most bármit vallalnek szinte amiből el tudom magam tartani.

Voltam gyári betanított munkával kapcsolatos állásinterjún, ahol 100 százalékos tesztet írtam, majd két nappal később jött egy levél hogy nagyon sajnálják, de nem vesznek fel dolgozni.


Ezek szerint le kell tagadnom az irodai munkatapasztalaimat illetve a diplomámat is ha ilyen helyekre jelentkezem?


febr. 16. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
A diplomád mindenképp tagadd le, és a tesztben is érdemes 1-2 hibát véteni.
febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Milyen diplomával kényszerülsz gyárban dolgozni?
febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Tulképzett vagy az adott álláshoz.
febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik meg hogy fiatal vagy. Ők is tisztában vannak vele, hogy amint kapsz egy jobb lehetőséget akkor dobbantasz.
febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Miért, gyárban nincsen iroda?
febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!