Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagálod le, ha betanítás...

Hogy reagálod le, ha betanítás közben, próbaidő első hetében irodai munkában többször üvöltenek veled a főnökeid előtt ?

Figyelt kérdés
febr. 14. 16:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mérnöki irodai munka. Mindig a főnökeid előtt éget, aláz ha hibázol már az első napokban. Mondják, hogy ez sokkal keményebb lesz később.
febr. 14. 16:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ.. van más munka? Hogy állsz pénzben? Milyen hatalmú és elvetemült emberek? Ezek alapján hoznám a döntést. Volt hogy velem is ez volt és tűrni kellett. Aztán cső.
febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám az ilyet a francba, inkább haljak éhen.
febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik cég ez? Akár privátban írd meg
febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sok cég így működik, hirdetik is állandóan a "családias" hangulatú állásaikat. Családba sokan verik egymást, ordítoznak, káromkodnak, isznak tisztelet a kivételnek.
febr. 14. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen történt veled. Velem is hasonló történt, csak a főnök alázott le az ügyfelek előtt, szintén még a legelején, mindössze 2-3 hete voltam ott. Az volt a baja nagyságának, hogy olyasmit nem tudtam jogosan, amit el se magyaráztak. Én léptem az 5-ik héten, de azért, mert volt más.

Nem mindegy az sem, hogy épp pályakezdő vagy vagy nem. Ha nincs tapasztalatod, eleve nehezebben állnak veled szóba, így valahol kell szerezni tapasztalatot. Akárhova mész, ha nincs tapasztalatod, eleve nagyobb eséllyel hepciáskodnak feletted még ha fel is vettek.

febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Betanított bonyolult irodai munka, semmi szakmai nincs benne.
febr. 14. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg attól, aki sikoltozik veled, hogy fél-e valakitől?

-Azok az emberek szoktak sikoltozni...

febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném a jó ... anyjába az ordibáló felet.
febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle, hogy tudna-e normális hangnemben kommunikálni. Ha nem, szólnék a főnöknek, hogy ezt a hangnemet nem tűröm senkitől, és vagy lesz szíves intézkedni, vagy itt a felmondásom.

Persze valóban nem mindegy, hogy mennyire vagy rákényszerülve, hogy dolgozz, de az biztos, hogy azonnal elkezdenék másik munkahely után nézni. Ez nem normális, és az sem, ha "ez még csak keményebb lesz később".

febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!