Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állásinterjú után van nem...

Ha állásinterjú után van nem fogadott hívásotok ismeretlen számról vissza szoktátok hívni, vagy ha a munkával kapcsolatos akkor keresnek újra?

Figyelt kérdés
Pont zajos környezetben voltam és nem hallottam. Nem is biztos, hogy onnan hívtak. Kicsit félek random számot visszahívogatni.
febr. 20. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen vissza, a HR-es nem fog téged hívogatni állandóan, hacsak nem valami olyan pozícióról van szó, amire van az országban eleve öt alkalmas ember és csak te jelentkeztél.

Nem veszed fel, megy a következőre, ennyi.

febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi félelmetes van egy visszahíváson? De tényleg.

Ha tudom, hogy kereshetnek, mert van folyamatban valami fontos dolog, akkor visszahívom.

febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Eleve emailben kommunikálok, ne hívogassanak, nincs kapacitásom felvenni a napi 50 marketing spam hívást, hogy valamelyik hátha a hr…
febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Minden nem fogadott hívást visszahívok. A munkámmal jár a telefonálás is, nem csak ismerősök hívnak.

Jó, nyilván a Nigéria és hasonló számokat nem hívom vissza :D

Mégis mi a félelmetes egy szám visszahívásában?

febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Igen
febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Hülye vagy, ha nem hívod vissza, bukod az állást. Te érdeked, hogy kapj állást a munkáltatónál sorbaállás van, megy a következőre.


Bírom ezeket a hívásoktól rettegő embereket, bár a mindennek és mindenkinek tartozó haver volt ilyen aztán az a behajtóktól ,számonkérésektől rettegve nem vett fel semmit és nem hívott vissza senkit :D

febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én személy szerint telefonfóbiás lúzer vagyok, de szerencsém volt, mert újra hívtak és jövő héten kezdhetek is. De amúgy igen, valószínűleg illett volna nekem visszahívnom, szerencsém volt, hogy kell nekik az ember.
febr. 20. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

#6

Mi azon a “rettegés” hogy az embernek nincs ideje spam hívásokra egész nap? :D

febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Spam hívás hetente talán 1 van, de van hogy hetekig semmi, tapasztalat. Első mondatnál mikor elhadarja hogy ő Juliska xy cégtől hívom, elköszönök és lerakom, nem ezen múlik az életem , sőt ha időm van el is mondom neki keressen értelmes munkát mert szerintem nem jó helyen dolgozik :D Ha meg külföldi egzotikus szám azt én se veszem fel
febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Hát nàlam napjában legalább 10-szer. Mármint lenne, ha nem tiltottam volna hogy akár kicsörögjön olyan szám ami nem elmentett :D nem fogom emiatt abbahagyni az ebédet, kimenni megbeszélésről, stb.

febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!