Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válaszoljak ezekre az...

Mit válaszoljak ezekre az állásinterjúval kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés

2 kérdésre kellene válaszolnom:

1: a saját életemből egy példa, hogyan értem el egy adott célomat, s mi lett az eredménye - Namost, nem jut eszembe semmi. Kb piti kis dolgokat tudnék írni, ami mondjuk nekem nagy volumenű, de az emberek többségének semmiség. Nyilván nem írhatom le hogy sikerült levizsgáznom vezetésből, vagy örültem amikor 1 éves (semmit sem érő) OKJ-s tanfolyamot elvégeztem, vagy sikerült sikeresen beilleszkednem előző munkahelyemen.


2: mi az amiben fejlesztenem kell magam, s mi rá a megoldás? - Hát, elég tapasztalatlan vagyok az élet sok területét tekintve. Nincs bennem semmi dörzsöltség ami sok mindenki másban megvan. Ide tényleg nem tudom mit írjak. Most ha leírok valami negatívumot magamról azzal kb el is vágom az esélyét a következő körbe jutásnak.


Van ezekre a kérdésekre "jó" válasz?


2023. okt. 19. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Miért ne lennének jók ezek? Persze ha sok év tapasztalatod van vagy egyetemről mennél céghez az picit más a helyzet de akkor sem várják el hogy lehozd az égről a csillagokat.


2. Itt célszerű valami olyat írni ami negatívum de nem egy olyan óriási dolog. Mondjuk néha kicsit szétszórt vagy de ezt és ezt csinálod hogy összeszedettebb legyél.


Amúgy azt látom hogy nagyon leírod magadat. Az álláskeresésnél fontos hogy eladd magadat.

2023. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Akár diploma, verseny, hobbiban mit tettél a célért, milyen tulajdonságod van, ami miatt téged válasszanak a munkára.


2. Ez egy elég butyuta kérdés, amire azt mondanám, hogy nem vagyok tökéletes, de nincs olyan tulajdonságom, amit kiemelten fejleszteni kellene. Inkább a szaktudásom szeretném bővíteni, elmélyíteni, kihívást keresek, ezért jöttem el az interjűra, mert a pozíció leírásból ez és ez nagyon érdekel.

2023. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen semmitmondó kérdésekre kell válaszolni akkor gondolom maga a munkahely és a munka sem túl magasröptű, szóval nem azt várják, hogy a summa cum laude doktori disszertációdról tarts konferenciaelőadást.
2023. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor nem azért tesznek fel egy kérdést, hogy valamilyen fantasztikus választ kapjanak. Lehet hogy csak arra kíváncsiak hogy van-e önálló gondolatod és ki tudod-e fejteni 3 összefüggő mondatban.

Valami komolyabbat várnak mint őőőő izé hát tulajdonképpen....

2023. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen baromságokkal soha nem foglalkoztam, amikor interjúztattam. Beszélgettem velük kötetlenül. 5-10 perc beszélgetés után már tudtam, hogy melyik milyen munkavállaló lenne és nekem megfelel-e.
2023. okt. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Tőlem is ilyen sallangokat kérdeztek egy multinál, ráadásul angolul zajlott, majd tettek egy közepes ajánlatot, amire (az interjút is átgondolva) nemet mondtam végül.
2023. okt. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!