Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyári szezon munka tengerparton?

Nyári szezon munka tengerparton?

Figyelt kérdés
Angol nyelvtudással van valahol lehetőség nyári szezon munkára külföldön? Pl: Görögország, Olaszország? Szeretnénk párommal ilyesmi munkát vállalni, felszolgáló, pultos stb. Ezekhez mindenképp kell az adott ország nyelve ?

febr. 21. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Remélem ezt nem komolyan kérdezed

Ha esetleg mosogatni vagy takarítani mész ki külföldre akkor azt mondom hogy KEVESEBB nyelvtudás is elég lehet ha mondjuk van ismerősöd az adott helyen de egy pultosnak,pláne egy pincérnek azért egyértelmű hogy kell az adott ország nyelve

febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlenül. Ciprusra én agol-orosz tudással mentem. Nem kellett a görög, az ilyen helyeken nem a belföldiek nyaraltak.
febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Azert a hajlekralsn szallokat merjetek fel elotte. Gorogorszag szinte.Spanyolba kell szerintem spanyol is es nagyon keson kezdodik a szezon. Azsztriba meg 1 honapig tart a teli szezon ,addig tudtok Becsbe allast keresni , mert utana 2 hopaig biztos nem , max mas teruleten. Burgenladba es kornyeken ne keressetek! Ausztriaba esetleg tudok segiteni.
febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Gororogorszag szinte 0. Egyebbkent nagyon draga , ha valami rosszul jon ki vegetek.
febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!