Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz volt ugyanabban a...

Nagyon gáz volt ugyanabban a ruhaban dolgozni menni? (N)

Figyelt kérdés

Tegnap munka után átmentem egyik ismerősömhöz, végül úgy alakult az este, hogy az utolsó buszomat már nem értem volna el, így nem tudtam már hazamenni, nála aludtam. Gondoltam akkor reggel gyorsan munka előtt hazaugrok felfrissíteni magam, csak sajnos sikerült picit elaludni és egy órával később kelni.


Úgyhogy nem volt más valasztás, ugyanabban a ruciban mentem dolgozni mint tegnap. Annyit tudtam csak variálni, hogy nem vettem fel a tegnapi kardigánt, hanem ami alatta volt top, csak azt vettem a kabim alá. Így csak a csizmám, fekete bőrnacim (meg a tanga, melltartó persze) ugyanaz.


Kicsit diszkomfortosan érzem magam emiatt.


N/22



febr. 21. 09:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez bárkivel előfordul. Én egyszer szervezett buszos túrán voltam, úgy volt, hogy estére hazaérek. Lerobbant hazafele a busz, épphogy beértem munkába. Nem voltam koszos vagy büdös, de tudtam, hogy az az előző napi szerelésem.
febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
xdd
febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
No para, ez totál okés így csajszi!
febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan elképesztő számomra, hogy ilyen kérdések egyáltalan kikerülhetnek ide.
febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nőként mindig érdemes a táska mélyén egy szütyőben tartalék bugyit magadnál hordani.

A többi nem gáz.

febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz, összedőlt a világ. Keress olyan munkát ahol egyenruhában kell dolgozni, és legközelebb nem lesz ilyen problémád😀
febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem koszos, büdös, akkor oké. De remélem, fürödtél :D És a bugyit ki lehet este mosni kézzel és reggelre simán megszárad.
febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

De legalább jó volt a szex vele, ugye?

A tanga kicsit gáz, hogy másnap is ugyanaz van rajtad. Igaz, pont az nem is látszik. :-)

febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz ettől olcsóbb a kenyér
febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem szoktam figyelni, ki miben van, hacsak nem valami nagyon extra, feltűnő, egyedi ruha, nem tűnne fel szerintem másnap, hogy ugyanaz. Nekem eleve van 1-2 sima fekete topom, ami majdnem ugyanolyan.

Szar érzés ugyanaz a gyűrött, hordott ruha másnap is, de szerintem másoknak nem tűnik fel.

febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!