Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Többet dolgozni ugyanabban a...

Többet dolgozni ugyanabban a pozícióban, mint másik kollégám?

Figyelt kérdés

Üdv!


2 éve vagyok irodai munkakörben, mondhatni így is én vagyok az újonc. 30-an dolgozunk azon az emeleten ahol én is vagyok, az irodában pedig 3-an. Összesen 6 kollégám van aki teljesen azt a pozíciót tölti be, mint én, de hétvégén is van munkavégzés, így váltásban vagyunk összeosztva.


Elég jól beletanultam, jól kezelem a számítógépet is, gyorsan dolgozok. Kolléganőim, viszont lassabbak, van aki egy kicsit rá is játszik, mert magát a munkavégzés részt nem ellenőrzi senki, csak hogy kész legyen. Az irodavezető is tud róla, hogy nem arányos tempóban dolgozunk, de nincs semmilyen szankció, pedig aki szándékosan tököl vele az megérdemelné. Így én sokkal többet dolgozok átlagban, mint a többiek. Ők van, hogy nyomkodják a telefonjukat.


Nem akarok regényt írni róla, de szerintem ennyiből érthető, tehát ugyanazért a bérért, sokszor többet dolgozok, mint a kolléganőim. Irodavezető is tud róla, de nem akar vitába szállni senkivel, mert maga a munka mindig kész, persze ez nem az ő lassúságuknak köszönhető. Fel kellene mondjak, vagy mi a megoldás? Legjobban az frusztrál, hogy teljesen többesszámban beszélnek nap végén, hogy fú! ma is milyen sokat dolgozTUNK.. Más ilyen back office munkakörben is így megy ez?



2018. nov. 8. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
üdv. Neked is, munkaügyis.
2018. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, ha ezen meglepődsz. Én vagy 25 évig végeztem olyan, alapvetően szellemi munkát, ahol időnként megerőltető fizikai tevékenységre is szükség volt (segédszemélyzet hiányában). Emellett tudományos eredményeim is voltam. Ugyanannyit kerestem, mint 10 évvel fiatalabb, gyakorlatilag semmi érdemlegeset nem csináló kolléganőm.
2018. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenyeled a bekat, vagy te is nyomkodod a telefont.
2018. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lelassítanék a tempómon, és gebedjen meg mindenki, aki lustálkodik, és az a vezető is, akinek erről tudomása van, és hagyja.
2018. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan gyorsan dolgozol, hogy hamarabb kész vagy, mint a többiek, akkor miért nem nyomkodod te is a telefonodat?

Amúgy meg teljesen normális, hogy nem mindenkinek egyforma a munkatempója, mivel nem robotok vagyunk, hanem emberek különféle képességekkel. Ha nem tetszik, menj olyan munkahelyre, ahol teljesítménybérben fizetnek.

2018. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te miért azzal vagy elfoglalva hogy mit csinálnak a többiek? Ki a faszt érdekel.
2018. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!