Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz hogy külföldön többet...

Az igaz hogy külföldön többet kell dolgozni, ugyanabban a munkakörben mint itthon?

Figyelt kérdés
Pl kint többet dolgozik egy szobalány vagy egy pincér, mintha itthon végezné azt a munkát.

2023. febr. 22. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel, akkor lehet, hogy túlórázni fognak.
2023. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

"külföldön"

Így biztos pontos, megalapozott válaszokat fogsz kapni 😀

2023. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen! Hiszen külföld sokkal nagyobb, mint Magyarország, logikus, hogy a munkaidő is tovább tart.
2023. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hamis
2023. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkatol fugg.


En USA-ban dolgozok az epitoiparban. Itt napi 8 orat dolgozunk, Magyarorszagon viszont 9-10 orat dolgoztunk naponta.

2023. febr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az időre gondoltam, hanem hogy kint állítólag jobban hajtják az embereket. Pl kint keményebben dolgozik egy pincér, mint itthon. Ezt több embertől hallottam már, most készülök ki, és fogalmam sincs mire számítsak.
2023. febr. 24. 11:18
 7/8 anonim válasza:
Ha meg is hajtanak, legalább jobb pénzt kapsz így is. Meg jobban értékelik szerintem az igyekezetedet
2023. febr. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Jelenleg nem tudom mi a helyzet. De pár éve voltam kint pincér is sokáig. Meg szakács is. Mindkét munkakörben kevesebbet dolgoztam időben is és fizikailag is. Ennek az oka az volt. Hogy kint volt mindenre ember..így a pincérnek valóban csak felszolgálnia kellett kint, itthon viszont sok más dolog is raszakad. Mert nincs ember. A szakaccsal is ez a helyzet. Kint a szakács valóban szakács. Itthon már konyhalany sincs lassan és a krumplit is neki kell pucolni. Jó. Hogy lassan halad itthon minden. Még senki nem akar egy fizetésért 8 munkakört ellátni.
2023. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!